CNN Prima News tanečnice

tanečnice

Výpis příspěvků ke štítku „tanečnice“

Když dávají Starce na chmelu, pláču. Muzikálová Hanka prožila dlouho před smrtí velké trápení

Ivana Pavlová-Hoblová bývala mladičkou krasavicí, kterou si diváci zamilovali díky roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Měla ale těžký život: po úrazu musela brzy skončit s kariérou, trápily ji epileptické záchvaty, odstřihla se od většiny kamarádů a po smrti manžela zůstala sama. V jednom z posledních rozhovorů řekla: „Musím počkat, až sebou někde bouchnu a bude konec.“ Ten konec přišel, před pár dny zemřela ve věku 77 let.

Děti křičely hrůzou. Turbulence na videu vyvolaly paniku, popsala let na Mallorcu cestující

Let hrůzy zažili cestující v letadle, které mířilo ze španělského města Alicante na turisticky oblíbený ostrov Mallorca. Když se stroj ocitl ve vzdušném prostoru cílové destinace, nastaly vlivem běsnící bouře velké turbulence. Někteří lidé na palubě se v panice chytali sedadel v domnění, že se jedná o poslední momenty jejich života. V prostoru se ozývaly i výkřiky. Videa děsivé události nyní kolují po sociálních sítích. Píše o tom web Mallorca Magazin.

Psycholog o striptýzu v Třebíči: V dětech mohl vyvolat úzkost a ovlivnit vývoj sexuality

Umělecký zážitek, nebo dětská noční můra? Podle psychologa by se vystoupení burlesky na třebíčských slavnostech vína mohlo na psychice přihlížejících dětí podepsat. A zatímco právník shledává vinu hlavně na straně tanečnice burlesky, která se před dětmi odhalila, kolegové z branže se jí spíš zastávají. Vina je podle nich na straně pořadatele.

Striptýz v Třebíči: Proč jste děti neodvedli? zlobí se burleska. Právník mluví o výtržnictví

Na vystoupení, které je v příspěvku, jste byli moderátorkou upozorněni, že není úplně vhodné pro děti. Ptám se, proč jste svoje děti neodvedli? Těmito slovy reagovala burleska na své sobotní vystoupení na Slavnostech růžového vína v Třebíči. Video, na němž se tanečnice obnažila do půli těla i před dětským publikem, natočila jedna z návštěvnic. Na sociálních sítích to vyvolalo bouři. Podle právníka Jana Černého se tanečnice dopustila protiprávního jednání. Incident řeší policie.

Burleska se v Třebíči nakrucovala před dětmi. Nevhodné, psali rodiče. Pořadatel uznal chybu

Značné pozdvižení vyvolaly letošní Slavnosti růžového vína v Třebíči. Na sociálních sítích totiž koluje video téměř svlečené burlesky, která se na pódiu nakrucuje před skupinou dětí. Záznam vyvolal velké pozdvižení zejména mezi rodiči. „Není tohle trestný čin ohrožení mravní výchovy mládeže?“ psali lidé po akci na sociálních sítích. Její pořadatel Aleš Mejzlík v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přiznal, že vystoupení nebylo pro dané publikum vhodné. Pro příští ročníky se z toho hodlá poučit.

Bolestný příběh mladé tanečnice: Při ruském útoku přišla o nohu. Umřít by bylo lehčí, říká

Anastasija Šestopalová, studentka Národní pedagogické univerzity Mychajla Drahomanova v Kyjevě, se tanci věnovala profesionálně 13 let. Stará Nasťa je pryč. Tak popisuje dívka samu sebe po tragédii, k níž došlo letos 8. dubna. Toho dne ruské jednotky zaútočily raketami na železniční stanici v Kramatorsku. Devatenáctiletá dívka tam čekala na evakuaci, aby se dostala ke svým přátelům v Dněpru. Dočkala se jí ale pozdě. Při ostřelování přišla o nohu.

Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov

Rodinu Vališových postihla tragédie, tři dívenky přišly o otce a zůstaly s matkou samy. Ze všech stran se na ně nyní hrnou finanční požadavky a matka Nikol, která pracuje jako zdravotní sestra, má strach, že se o vše nedokáže sama postarat. Obavy má i o střechu nad hlavou. Její tři dcery jsou navíc tanečnice, které reprezentovaly Česko na mezinárodních soutěžích. Mají za sebou řadu úspěchů, tento koníček však nepatří zrovna mezi nejlevnější.