reklama
CNN Prima News těhotná

těhotná

Výpis příspěvků ke štítku „těhotná“

Žádné výjimky pro těhotné a kojící. Očkování je pro ně doporučené, maminky přesto váhají

9. prosince 2021 05:29

Na těhotné a kojící ženy se žádné výjimky v souvislosti s očkováním nevztahují a ani vztahovat nebudou. Pokud se nebudou chtít očkovat, bude se na ně pohlížet jako na neočkované a nečekají je ani žádné úlevy v souvislosti s PCR testy. Spekulace o tom, zda je pro ně očkování bezpečné, v těchto dnech definitivně ukončil současný i budoucí ministr zdravotnictví. Právě u těhotných a kojících se ale podmínky očkování často měnily, ženy tápou a řada z nich vakcínám stále nevěří.

Ve 14 letech podlehla covidu. Nechtěli dceru naočkovat ani zachránit, viní sestra rodiče

2. září 2021 17:02

Jednu z nejtěžších směn v nemocnici za poslední měsíce zažila zdravotní sestra Jessica, která na sociální síti Twitter vystupuje pod jménem @Jessicam6946. Během jednoho dne podle ní podlehli covidu hned čtyři pacienti včetně teprve 14leté dívky. Její rodiče prý zarputile odmítali očkování, následně lékařům zakázali, aby ji intubovali. Jessica věří, že by jí očkování před hospitalizací ochránilo. Ze smrti dívky viní rodiče a odpůrce očkování.

Očkování proti covidu v těhotenství: Kdy je vhodné a kdy se mu naopak vyhnout?

8. srpna 2021 17:57

Očkování proti covidu je v plném proudu a podle odborníků by se mu neměly vyhýbat ani těhotné ženy. Důvodem je fakt, že zejména ve třetím trimestru mohou mít závažnější průběh onemocnění COVID-19. K očkování se odhodlala také devětatřicetiletá Jana na doporučení své gynekoložky. První dávku vakcíny dostala ve 26. týdnu těhotenství. A není zdaleka jediná. Hlavním důvodem, proč se těhotné nechávají očkovat, jsou obavy z další vlny pandemie, která by mohla přijít na podzim.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Těhotné sportovkyně a čerstvé mámy na olympiádě

6. srpna 2021 18:14

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Česká mílařka Kristiina Mäki udělala tečku za svou báječnou poutí na olympiádě v Tokiu. Jako první česká běžkyně bojovala ve finále v závodě na 1500 metrů se světovou špičkou. A to pouhých sedm měsíců po porodu. Ale nejen její příběh udivuje svět. O tom a dalším v Hlavních zprávách od 18:55.

Záhadné pohyby Kate na finále Eura. Dokazují, že je znovu těhotná, tvrdí fanoušci

13. července 2021 11:01

Na finále fotbalového mistrovství Evropy mezi Itálií a Anglií v londýnském Wembley se přišel podívat i princ William s manželkou Kate a synem Georgem. Britové však nerozebírají pouze prohru anglického týmu. Na sociálních sítích se šíří fotografie vévodkyně z Cambridge. Ta se na několika snímcích drží za své břicho. Z toho důvodu se objevují spekulace o tom, že 39letá Kate čeká již čtvrtého potomka.

Těhotnou ženu někdo unesl a zavraždil, dítě se nenašlo. Pitevní zpráva policii překvapila

8. července 2021 16:45

Případ jako vystřižený z hororového filmu vyšetřují brazilští policisté. Ti pátrali po těhotné ženě, kterou někdo unesl. Po několika dnech ji našli zavražděnou. Následná pitva ale odhalila šokující zjištění. Dítě z břicha oběti zmizelo, na těle se přitom nenašly žádné stopy po řezech. Vyšetřovatelé se tak domnívají, že ženu někdo donutil porodit a pak ji zabil. O případu informoval web Daily Mail.

reklama