reklama
CNN Prima News těhotná

těhotná

Výpis příspěvků ke štítku „těhotná“

Ve 14 letech podlehla covidu. Nechtěli dceru naočkovat ani zachránit, viní sestra rodiče

Jednu z nejtěžších směn v nemocnici za poslední měsíce zažila zdravotní sestra Jessica, která na sociální síti Twitter vystupuje pod jménem @Jessicam6946. Během jednoho dne podle ní podlehli covidu hned čtyři pacienti včetně teprve 14leté dívky. Její rodiče prý zarputile odmítali očkování, následně lékařům zakázali, aby ji intubovali. Jessica věří, že by jí očkování před hospitalizací ochránilo. Ze smrti dívky viní rodiče a odpůrce očkování.

Očkování proti covidu v těhotenství: Kdy je vhodné a kdy se mu naopak vyhnout?

Očkování proti covidu je v plném proudu a podle odborníků by se mu neměly vyhýbat ani těhotné ženy. Důvodem je fakt, že zejména ve třetím trimestru mohou mít závažnější průběh onemocnění COVID-19. K očkování se odhodlala také devětatřicetiletá Jana na doporučení své gynekoložky. První dávku vakcíny dostala ve 26. týdnu těhotenství. A není zdaleka jediná. Hlavním důvodem, proč se těhotné nechávají očkovat, jsou obavy z další vlny pandemie, která by mohla přijít na podzim.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Těhotné sportovkyně a čerstvé mámy na olympiádě

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Česká mílařka Kristiina Mäki udělala tečku za svou báječnou poutí na olympiádě v Tokiu. Jako první česká běžkyně bojovala ve finále v závodě na 1500 metrů se světovou špičkou. A to pouhých sedm měsíců po porodu. Ale nejen její příběh udivuje svět. O tom a dalším v Hlavních zprávách od 18:55.

Záhadné pohyby Kate na finále Eura. Dokazují, že je znovu těhotná, tvrdí fanoušci

Na finále fotbalového mistrovství Evropy mezi Itálií a Anglií v londýnském Wembley se přišel podívat i princ William s manželkou Kate a synem Georgem. Britové však nerozebírají pouze prohru anglického týmu. Na sociálních sítích se šíří fotografie vévodkyně z Cambridge. Ta se na několika snímcích drží za své břicho. Z toho důvodu se objevují spekulace o tom, že 39letá Kate čeká již čtvrtého potomka.

Těhotnou ženu někdo unesl a zavraždil, dítě se nenašlo. Pitevní zpráva policii překvapila

Případ jako vystřižený z hororového filmu vyšetřují brazilští policisté. Ti pátrali po těhotné ženě, kterou někdo unesl. Po několika dnech ji našli zavražděnou. Následná pitva ale odhalila šokující zjištění. Dítě z břicha oběti zmizelo, na těle se přitom nenašly žádné stopy po řezech. Vyšetřovatelé se tak domnívají, že ženu někdo donutil porodit a pak ji zabil. O případu informoval web Daily Mail.

Sabina Laurinová v Sestřičkách: Mery je těhotná. Kdo je ale otcem jejího dítěte?

S těhulkami jako by se nejen v seriálu Sestřičky roztrhl pytel. Po Patricii Pagáčové, Michaele Sejnové Dittrichové a Kristýně Frejové bude s těhotenským bříškem v ateliérech pochodovat i Sabina Laurinová. Zatímco první dvě jmenované herečky si na plac nosily bříško vlastní, Sabina Laurinová zdědí umělé po Kristýně Frejové. Její postava vrchní sestry Mery je totiž těhotná, přestože s možností otěhotnět se už dávno rozloučila. Jenže s kým miminko čeká?

reklama