test

Výpis příspěvků ke štítku „test“

Opel Combo-e Van: Dobrý nápad, jen ten dojezd a cena příliš nepotěší

16. prosince 2022 22:52

Elektromobilita a město – to je něco, s čím by se mělo s přechodem k technologii budoucnosti začít. Pořídit si proto dodávku na elektrický pohon se jeví jako výtečné řešení při plnění například kurýrních služeb. Opel takový vůz v nabídce má, jde o Combo-e Van, ověřeného pracanta. Bohužel s jedním velkým nedostatkem – slaboučkým dojezdem.

Ford Mustang Mach-E GT: Navodí stav beztíže, vrcholná verze obstála na eco-rally

27. října 2022 18:20

Ford Mustang patří k tomu nejlepšímu, co si lze aktuálně na trhu elektroaut vybrat. Kdo by ještě před pár lety řekl, že podobná věta může vůbec kdy být reálná? Jistě, jedná se o model Mach-E, který navíc spadá do kategorie SUV, takže s tradičním automobilovým hřebcem je společný tak možná název a určité designové prvky, ale je dobře, že když už se Ford do podobného rizika pustil, vyrobil dobré elektroauto. A ve verzi GT i nadpozemsky rychlé.

Land Rover Defender D200: Hlučnější na dálnici, v terénu ale britský ingot stále kraluje

6. srpna 2022 00:44

Skeptici měli žně, když Land Rover před třemi lety představil nástupce legendárního modelu Defender. A určitým způsobem měli od začátku vyhráno, protože to prostě nešlo jinak. Je moderní doba, v mnoha směrech jsou auta jiná než dříve a pak je tu samozřejmě faktor jménem Evropská unie. Aktuální Defender je zcela jiným vozem než jeho předchůdce, který se vyráběl skoro sedmdesát let. Po téměř dvoutýdenním vydatném testu lze ale říci, že v Land Roveru si mohou oddechnout. Tohle se povedlo.

Peugeot 308 SW e-GT Pack Hybrid: Dobře slouží i poté, co se vybije

5. srpna 2022 14:57

Je delší než jeho předchůdce, ale zároveň také nižší. To charakterizuje novou generaci vozu Peugeot 308 SW, sportovně laděného rodinného kombi, které rozhodně patří k tomu hezčímu, co na silnici v této době můžeme potkávat. Vyzkoušeli jsme si špičkovou plug-in hybridní verzi se systémovým výkonem 225 koní a verzí GT Pack. Tedy tím nejlepším, co může automobilka pro tuto modelovou řadu nabídnout.

Putin znovu hrozí Satanem. Nejobávanější zbraň světa může zasáhnout až USA

15. července 2022 17:28

Rusko znovu hrozí svou balistickou raketou Sarmat, známou také pod přezdívkou Satan II. Podle generálního ředitele ruské kosmické agentury Roskosmos a blízkého spolupracovníka Vladimira Putina Dmitrije Rogozina provede Moskva nové testy a také plánuje obávanou zbraň zařadit do sériové výroby, uvedl web Daily Mail. Raketa Sarmat je podle Kremlu schopna dopravit několik jaderných hlavic až na kontinentální území USA.