CNN Prima News trávník

trávník

Výpis příspěvků ke štítku „trávník“

Solící celebrita na pranýři. Otravování Messiho a spol.? Ať mi políbí p*del, píše hráč

Před několika lety se šéfkuchař známý pod přezdívkou Salt Bae stal celebritou. Díky originální přípravě steaků a zejména nezvyklému způsobu solení. Momentálně ale majitel restaurací Nusr Et leze leckomu na nervy. Z argentinského vítězství na fotbalovém mistrovství světa si svojí vtíravostí udělal tak trochu vlastní show. Organizace FIFA teď prošetřuje, jak se někdo takový dostal mezi slavícího Lionela Messiho a jeho parťáky přímo na trávník, přitom odpověď zná sama.

Pískne penaltu, nebo ne? Polská opora se přímo na trávníku vsadila s Messim o 100 eur

Nařízená penalta normálně znamená ve fotbale skoro jistý gól. Pokud se ale hraje mistrovství světa v Kataru a v bráně proti exekutorovi stojí Wojciech Szczesny, mají se věci jinak. Polský gólman lapil na šampionátu už druhý pokutový kop, když ve středu večer zklikvidoval pokus Lionela Messiho. Ještě předtím stihl se sedminásobným vítězem Zlatého míče uzavřít kuriózní sázku o 100 eur.

Anglie zoufá nad vetřelci na trávníku. Idioti, co když hráče pobodají? bojí se legendy

Kolébku fotbalu v posledních dnech trápí jeden problém. A to jsou fanoušci, kteří se po jistotě záchrany, postupu nebo zisku titulu vydají přímo na trávník. V Anglii by nepadala ostrá slova, pokud by si lidé jen užívali euforii. Ale když se rozhodnou napadnout hráče či trenéra, trpělivost dochází. Naposledy zaplavili pažit příznivci Manchesteru City. A ani na Etihad Stadium se oslavy neobešly bez incidentu. Dříve se podobný incident odehrál při záchraně Evertonu nebo ve druhé lize.

Finále poháru: Slovácko přejelo Spartu a poprvé slaví. Těžkooděnci hlídali trávník

Fotbalisté Slovácka zvítězili ve finále domácího poháru MOL Cupu nad pražskou Spartou 3:1 a získali první velkou trofej v klubové historii. Všechny branky padly v Uherském Hradiště už v úvodním dějství. Domácí Slovácko poslal v 11. minutě do vedení z penalty Václav Jurečka a ve 33. minutě zvýšil Petr Reinberk. Tři minuty před pauzou snížil Dávid Hancko, ale hned za minutu se podruhé v utkání trefil Reinberk.

Farma na trávník pro MS uprostřed pouště. Dělníci umírají, hřiště jsou abnormálně hýčkaná

Jedna obrovská sportovní akce s řadou kontroverzí „na krku“ skončila, na dveře klepe další. Štafetový kolík pochybností po olympiádě v Pekingu přebírá Katar, kde se letos v listopadu a prosinci uskuteční fotbalové mistrovství světa. Kritiku šampionát schytává nejen kvůli mizernému zacházení s dělníky, ale také kvůli úmorným klimatickým podmínkám. Hráče v nich čeká dřina teprve za více než půl roku, trávníkaři mají práce nad hlavu již mnoho let.