CNN Prima News tričko

tričko

Výpis příspěvků ke štítku „tričko“

Soutěžte s Prague City Tourism o unikátní trička s kultovním designem dlaždic pražského metra

Nový Den si společně s Prague City Tourism pro vás připravili soutěž. Chtěli byste originální dárek z Prahy inspirovaný motivy pražského metra a unikátním dílem českého designéra a výtvarníka Jaroslava Otruby? Ten se v 70. letech podílel na obložení stěn v pražském metru na lince A, ke kterému využil náročnou technologii takzvaného eloxování. Dlaždice se staly op artovou ikonou a dodnes nepřestávají fascinovat cestující. A právě teď máte jedinečnou možnost vyhrát tři trička s tímto ikonickým motivem. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku níže a mít trochu toho štěstí.

Vyhrajte trička z nové udržitelné kolekce LAFORMELA

Showtime si pro vás společně s Komerční bankou připravil další soutěž! Oblečení z recyklovaných uhlíkových emisí? Ano! Technologie LanzaTech je nejnovější inovací v textilním průmyslu. První udržitelnou kolekci představil módní návrhář studia LAFORMELA ve spolupráci s KB a vy nyní můžete vyhrát 3 bílá trička z této kolekce. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Držíme vám palce!

Klaus o postojích k válce: Pekarová je zaprodaná. Hvězda ruské propagandy, kontruje politička

Česká republika potřebuje „racionální“ diskusi o válce na Ukrajině, nikoliv jednostranné mávání prapory, domnívá se bývalý prezident Václav Klaus. V souvislosti s politickou podporou napadené země si v pořadu 360° rýpl do europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL) i předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09), kterou označil za „zaprodanou“, a okomentoval její gesto při pražské návštěvě ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Podle političky se od exprezidenta jedná o „zoufalé výkřiky o pozornost“. Nařčení o zaprodanosti označila vzhledem k jeho vztahu k Rusku za úsměvná.

Dar Pekarové? Trapný a nevyzrálý, tvrdí experti. Přece nedám Zelenskému vázu, namítá šéfka TOP 09

Projev aktivismu a nedůstojného chování. Tak okomentoval pro CNN Prima NEWS bývalý šéf hradního protokolu Miroslav Sklenář netradiční dárek od šéfky Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) pro ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Podle Pekarové bylo darování trička s nápisem „Rusko je teroristický stát“ vzhledem k probíhající ruské invazi vhodné. „Dárek vyjadřuje symbolickou podporu,“ zdůraznila pro CNN Prima NEWS.

Hloupý pubertální výstřelek, hodnotí expert dárek Pekarové pro Zelenského. Je mladá, dodal jiný

Pubertální výstřelek a hloupé gesto. Takovými slovy okomentoval politolog Lukáš Valeš poněkud netradiční dárek od předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) pro ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, který na dva dny navštívil Českou republiku. Zatímco samotnou přítomnost i průběh hodnotí expert kladně, ze strany vrcholové političky nebylo triko s nápisem příliš vhodné. Od předsedy horní komory Miloše Vystrčila dostal Zelenskyj symbolický klíč k Senátu.

Zelenskyj dostal od Pekarové triko s ostrým vzkazem Putinovi. Chci inspirovat ostatní, řekla

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dostal od Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kuriózní dárek. Dočkal se černého trička s nápisem, že je Rusko teroristickým státem. Předsedkyně Poslanecké sněmovny zároveň oznámila, že se v Praze bude na podzim konat Krymská platforma, která se zabývá otázkami Ruskem okupovaného poloostrova. Ještě před návštěvou dolní komory Zelenskyj zavítal do Senátu, kde se setkal s předsedou Milošem Vystrčilem (ODS).

Tričko „F*ck you, Putin“ oblékl po Černochové i Kalousek. Politologové mají výhrady

Tričko s nápisem „F*ck you, Putin“ od sbírky Dárek pro Putina oblékla další veřejně známá osoba. Po ministryni obrany Janě Černochové (ODS) a jaderné fyzičce Daně Drábové tak učinil i exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Někteří politologové ale obzvlášť v případě Černochové zmiňují, že takové chování pro člena vlády není zrovna vhodné. Část veřejnosti i další politici naopak jasné gesto vymezení se proti ruské invazi podporují, a to i přes vulgární obsah.

Tak nejsme mistři a kšiltovky zůstávají v krabici. Kam mizí zbytečně vyrobené artefakty?

Narodily se pro jeden konkrétní úspěch. A když ten nepřijde, na rozdíl od hráčů nedostanou druhou šanci – končí zcela nevyužité v „trezoru“. Řeč je o mistrovských artefaktech, které měly schytat sprchu šampaňského, nicméně potenciální nositelé triček či kšiltovek titul nezískali, a tak pouze bolestně přihlíželi oslavám týmu na druhé straně. Juchající soupeři naopak zažívali nezapomenutelné chvíle i s proprietami, jež splnily své poslání. Tedy objevit se aspoň na chvíli na tělech šampionů.

Kalousek se směje Ferjenčíkovi kvůli tričku: Pirát dokáže ukrást všechno, i fór

Za všechno může Ferjenčík. Přesně takové tričko si na sebe ve středu večer oblékl poslanec Pirátů a vyfotil se v něm. Šlo o nadsázku a reakci na vnitrostranické spory a snahu odvolat ho z plánování předvolební kampaně. Fotky se ale hned chytl bývalý poslanec a expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek, který totiž poznal plagiát vlastního kusu oblečení. Pirát je holt pirát, dokáže ukradnout úplně všechno, dokonce i fór, bavil se Kalousek na Ferjenčíkův účet. Kalousek si tričko před lety vysloužil kvůli kritice od Andreje Babiše (ANO).

Ředitel nemocnice: V ampuli s vakcínou není vždy šest dávek. Babiš ho zkritizoval

Premiér Andrej Babiš (ANO) v nedělní Partii na CNN Prima NEWS obvinil ředitele jihlavské nemocnice Lukáše Veleva, že do očkování tahá politiku. Nechápe, že Velev odmítl z jedné ampule očkovat šest lidí – místo pěti, jak doporučuje výrobce. Nelíbilo se mu ani to, že měl ředitel při očkování na sobě triko s nápisem „Čau lidi, doufám, že se ho tento rok už zbavíme“. Velev ale kritiku odmítá, podle něj se z jedné ampule šest dávek nenatáhne. „Lahvička se chová trochu jako kindervajíčko s překvapením,“ sdělil.