reklama
CNN Prima News trofej

trofej

Výpis příspěvků ke štítku „trofej“

Medaile nejsou k jídlu, vzkazují organizátoři. Proč olympionici koušou do trofejí?

2. srpna 2021 06:46

Pohled na radující se olympioniky, kteří stojí na stupních vítězů s jednou ze tří cenných medailí mezi zuby, je ikonický. Na olympijských hrách v Tokiu si tento moment užila již řada sportovců, mezi nimi i osm českých reprezentantů. K této již zavedené tradici se již vyjádřili i organizátoři her v Tokiu. Proč tedy sportovci do svých medailí koušou?

It´s coming Rome. Jak Italové vyloupili Wembley a nechali Angličany v prokletí

12. července 2021 00:23

V Anglii v posledních týdnech opět ožila známá píseň „Football´s coming home“ (fotbal se vrací domů). Fanoušci na „ostrovech“ věřili, že se po 55 letech dočkají od reprezentace dárku v podobě velké trofeje. Jenže ne. V jejich fotbalovém chrámu Wembley je ve finále Eura v penaltách rozmrzeli Italové, kteří se dostali do euforie poprvé od roku 2006, kdy ovládli světový šampionát. Podívejte se v GALERII, jak dokráčeli k titulu mistrů Evropy. Namísto anglického refrénu platí „Football´s coming Rome“.

Řekni, kde ty pneumatiky jsou? Hamilton netuší, kam se ztrácí trofeje za pole position

13. května 2021 20:21

Minulý víkend v Barceloně zaokrouhlil počet kariérních pole position, tedy zajištění si prvního místa na startovním roštu, na magické číslo 100. Za každou výhru v kvalifikaci dostávají piloti trofej, kterou představuje malá pneumatika. Sedminásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton překvapil, když pronesl, že netuší, kde tato ocenění končí. U sebe je podle všeho nemá.

reklama