reklama

Údajně nejhorší kočka na světě našla domov!

Zdroj: Facebook
Foto:

Záchranná stanice v Severní Karolíně je k zájemcům o kočky nemilosrdně upřímná –⁠ o každém zvířeti se ještě předtím, než vám například zdemoluje byt, dozvíte všechno podstatné. A to je dobře! Vzít si domů zvířátko je velký krok a o překvapení nikdo nestojí. Pertidu popsali v adopčním inzerátu jako tu nejhorší kočku na světě.

reklama

Čtyřletou kočku našli, když se po smrti svého majitele schovávala na borovici. Byl Štědrý den. „Nejdřív jsme mysleli, že je nemocná. Pak se ale ukázalo, že se jenom chová jako blbec,“ píše v inzerátu Mitchell o Pertidě, která byla připravená k adopci. Příspěvek se stal na Facebooku okamžitě  virální.

Mitchell dále popisuje, že Pertida „upřeně hledí do vaší duše, dokud se necítíte tak, že už nikdy nebudete šťastní“. Jaký bude život s touto kočkou? „Číhá v temných rozích a je královnou místa, kde bydlí,“ popisuje. Inzerát pak uzavírá tím, že potřebuje páníčky, kteří budou připravení na to, že je společensky neohrabaná a budou chápat osobní prostor. A taky budou smíření s tím, že nesnáší koťata, kočky, psy, děti a chování. I přesto ji v útulku zvládli vyčesat a naočkovat.

Domov se jí podařilo najít téměř okamžitě. Nový majitel se nechal slyšet, že Pertida je opravdu příšerná. „Předstírá, že chce pohladit a milovat, jenže jakmile to uděláte, okamžitě začne vrčet a vztekat se,“ referuje. Její povaha ho ale primárně rozesmívá.

Tagy: útulek kočka divoká zvířata toulavá kočka
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat

Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat

Za pátek do 18:00 zatím v Česku přibylo 6770 případů koronaviru, v pátek před týdnem to bylo do večera o 1300 víc. Nakaženo je nyní téměř 183 000 lidí. Počet úmrtí s koronavirem přesáhl 3000, tisíc zemřelých přibylo za necelý týden. V nemocnici je 7281 lidí s covidem, z nich 998 ve vážném stavu. Ve čtvrtek laboratoře provedly 38 945 testů, zhruba stejně jako ve středu. Podíl pozitivních mezi testovanými se drží nad 33 procenty.

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

S rostoucími počty nakažených lze postupně stále jasněji pozorovat, že příznaky nemoci COVID-19 jsou ve velkém počtu případů jasně rozpoznatelné od klasické chřipky či jiných respiračních onemocnění. Specifická je například ztráta chuti a čichu. Naopak rýma mezi hlavní příznaky covidu nepatří. Člověk by měl zpozornět především při zvýšené teplotě.

reklama
Uvolňování není v žádném případě na stole, shodli se odborníci. Hrozí naopak zpřísnění
Vítěz Velké pardubické Hegnus je trochu porcelánový. Ale hodně chce, říká trenér Holčák
Božský Diego Maradona slaví 60. narozeniny. Ampulka s jeho krví zamířila do kostela
Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod
reklama
reklama
Nice, Avignon, Saúdská Arábie. Teroristé podnikli útoky na tři cíle a zabili tři lidi

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Faltýnek po příletu utíkal novinářům. Jsem zločinec, odstřelte mě před národem, řekl
Do Bečvy unikl nikl. Zvýšená přítomnost kyanidů se tentokrát neprokázala, uvedla ČIŽP
Další články
reklama
reklama