reklama

Údajně nejhorší kočka na světě našla domov!

Zdroj: Facebook

Záchranná stanice v Severní Karolíně je k zájemcům o kočky nemilosrdně upřímná –⁠ o každém zvířeti se ještě předtím, než vám například zdemoluje byt, dozvíte všechno podstatné. A to je dobře! Vzít si domů zvířátko je velký krok a o překvapení nikdo nestojí. Pertidu popsali v adopčním inzerátu jako tu nejhorší kočku na světě.

reklama

Čtyřletou kočku našli, když se po smrti svého majitele schovávala na borovici. Byl Štědrý den. „Nejdřív jsme mysleli, že je nemocná. Pak se ale ukázalo, že se jenom chová jako blbec,“ píše v inzerátu Mitchell o Pertidě, která byla připravená k adopci. Příspěvek se stal na Facebooku okamžitě  virální.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook

Mitchell dále popisuje, že Pertida „upřeně hledí do vaší duše, dokud se necítíte tak, že už nikdy nebudete šťastní“. Jaký bude život s touto kočkou? „Číhá v temných rozích a je královnou místa, kde bydlí,“ popisuje. Inzerát pak uzavírá tím, že potřebuje páníčky, kteří budou připravení na to, že je společensky neohrabaná a budou chápat osobní prostor. A taky budou smíření s tím, že nesnáší koťata, kočky, psy, děti a chování. I přesto ji v útulku zvládli vyčesat a naočkovat.

Domov se jí podařilo najít téměř okamžitě. Nový majitel se nechal slyšet, že Pertida je opravdu příšerná. „Předstírá, že chce pohladit a milovat, jenže jakmile to uděláte, okamžitě začne vrčet a vztekat se,“ referuje. Její povaha ho ale primárně rozesmívá.

Tagy: útulek kočka divoká zvířata toulavá kočka
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Kubek: Vojtěchovi nemohu odpustit to, že lhal a papouškoval, co se mu řeklo

Kubek: Vojtěchovi nemohu odpustit to, že lhal a papouškoval, co se mu řeklo

Po roce pandemie koronaviru v Česku věří protiepidemickým opatřením jen asi 40 procent Čechů, zatímco na počátku to bylo dvakrát více. Start boje s epidemií byl dobrý, pak ale přišly chyby. Shodli se na tom hosté speciálu Rok s koronavirem na CNN Prima NEWS, jimiž byli bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), epidemiolog Rastislav Maďar, prezident České lékařské komory Milan Kubek a hlavní epidemiolog IKEM Petr Smejkal.

360°

Sledujte speciál 360°: Rok s koronavirem zhodnotí Vojtěch, Maďar, Smejkal i Kubek

Sledujte speciál 360°: Rok s koronavirem zhodnotí Vojtěch, Maďar, Smejkal i Kubek

Česko si připomíná rok s pandemií koronaviru. Ze světového lídra se Česká republika propadla téměř na dno evropského žebříčku. Jak ovlivnila globální pandemie životy a co bude dál? Ve speciálu 360° Pavlíny Wolfové odpoví bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, prezident České lékařské komory Milan Kubek a epidemiologové Rastislav Maďar a Petr Smejkal. Sledujte je živě od 20 hodin na televizi CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Sledujte ZÁZNAM: Vláda jednala o dalším zpřísnění. Průmysl se zatím nezavře
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Vakcína Sputnik v Česku? Lékový ústav se jí zabývá, Blatný zatím výjimku udělit nechce
KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama