reklama
CNN Prima News ukončení

ukončení

Výpis příspěvků ke štítku „ukončení“

Bohemia Energy končí. O dodavatele plynu a elektřiny tak přišly stovky tisíc lidí

13. října 2021 11:52
Aktualizováno

Končí Bohemia Energy, největší uskupení alternativních dodavatelů energií v Česku. Skupina se zhruba 900 tisíc odběrných míst se rozhodla ukončit podnikatelskou činnost a dodávky elektřiny a plynu zákazníkům společností Bohemia Energy, Comfort Energy, Energie ČS, Europe Easy Energy a X Energie. Požádá Energetický regulační úřad o zrušení licencí všech výše uvedených společností. Uvedla, že zákazníci se nemusí obávat, že by zůstali bez energií, dodávky jim zajistí takzvaný dodavatel poslední instance – tj. hlavní dodavatel na daném distribučním území. Podle společnosti je důvodem přetrvávající extrémní růst energií na velkoobchodních trzích.

Babiš ukončil spolupráci s Prymulou: Chová se papalášsky, zklamal fotbalové fanoušky

18. února 2021 22:21

Premiér Andrej Babiš ukončil spolupráci se svým poradcem, epidemiologem a bývalým ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou. Babiš pro CNN Prima NEWS sdělil, že Prymula postrádá sociální inteligenci a jeho jednání působí papalášsky. Reagoval tak na Prymulovu návštěvu čtvrtečního fotbalové utkání mezi pražskou Slavií a anglickým Leicestrem. Ještě během dopoledne přitom epidemiolog vyzval ke tvrdému lockdownu.

Polní nemocnice v Letňanech se ruší. Stála desítky milionů, nikdy se nevyužila

29. ledna 2021 14:36
Aktualizováno

Polní nemocnice v pražských Letňanech, vystavěná kvůli koronavirové pandemii, končí. Informoval o tom ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Jeho náměstek Vladimír Černý navrhl zrušení proto, že v Česku není dostatek zdravotníků, kteří by v ní pracovali. Nemocnice nebyla od konce října, kdy ji armáda postavila, aktivována. Záložní nemocnice v Brně nadále zůstane.

Fotbalový mistr světa Griezmann nebude kvůli Ujgurům propagovat čínské telefony Huawei

10. prosince 2020 21:43

Fotbalový mistr světa Francouz Antoine Griezmann se rozhodl okamžitě ukončit komerční spolupráci s čínskou společností Huawei. Útočníkovi Barcelony vadí, že čínská vláda údajně používá vyspělé technologie této firmy k pronásledování Ujgurů. O svém kroku informoval Griezmann, jenž byl jednou z tváří Huawei od roku 2017, na Instagramu.

Adámka podle policie ve školce na Slovensku pokousala učitelka. Trest ji ale minul

27. listopadu 2020 15:45

Ani ne roční Adámek navštěvoval soukromé jesle v centru Trnavy necelé dva týdny. Když pro něj osudný den přišla matka Veronika Páleníková, měl prý po těle modřiny a třásl se. Na ruce byla navíc podlitina s otiskem zubů, podle lékařů od dospělé osoby. Soudy kauzu ukončily, obviněnou učitelku však neusvědčily. Adámka navíc úřady matce odebraly.

reklama