reklama

úraz

Výpis příspěvků ke štítku „úraz“

Dovolená na lyžích skončila tragicky. Po pádu došlo u Nikol k poranění mozku

18. září 2021 22:28

Úrazy mozku patří mezi ty nejzávažnější. Léčba bývá dlouhodobá a s nejistými výsledky. Osmnáctileté Nikol se změnil život na dovolené na lyžích. Přestože byla zdatná lyžařka, ošklivý pád způsobil rozsáhlé poškození mozku. Přestože lékaři byli velmi skeptičtí, Nikol svůj boj nevzdala. Musela však podstoupit několik operací a následovaly měsíce rehabilitací. Nikolin příběh vypráví pro CNN Prima NEWS rodiče Dáša a Josef.

Pat a Mat v akci: Zloděj se málem omráčil páčidlem. S kumpánem ukradli kyblík a utěrky

12. července 2021 06:59

Nešikovní zloději, kteří uloupili úplný pakatel. Tak by se dala popsat dvojice mužů, kteří loupili ve sklepních kójích na Pardubicku. Při snaze vypáčit zámek, se jeden z pachatelů tak snažil, až se udeřil páčidlem. Poté, co se málem knockautoval, nebyl schopný v krádeži pokračovat. Během jejich počínání je navíc celou dobu natáčela kamera.

Bývalý kapitán reprezentace Jakub Nakládal: Čtvrtých míst bylo na můj vkus už dost

20. května 2021 14:33

Devět vyhraných přípravných zápasů v řadě, ale zároveň strašák devíti po sobě jdoucích šampionátů bez medaile. Před těžkou výzvou stojí na mistrovství světa v lotyšské Rize česká hokejová reprezentace. Nejen o jejích šancích na zisk cenného kovu se v podcastu speciál na CNN Prima NEWS s Jakubem Burianem a Martinem Tomaidesem rozpovídal bývalý kapitán národního tymu Jakub Nakládal, který byl u toho, když si Češi pověsili medaile na krk naposledy.

Tottenham po Mourinhovi převzal benjamínek. Masona přivedla k trenéřině fraktura lebky

22. dubna 2021 11:33

Tottenham Hotspur má nového trenéra. Po konci věhlasného Josého Mourinha je to sice jen dočasné řešení, každopádně „Kohouty“ nyní vede Ryan Mason. Tedy kouč, který má v občance napsané datum narození 13. června 1991. Stal se tak nejmladším mužem v historii fotbalové Premier League, jenž se postavil na lavičku a dirigoval svůj tým. A středeční premiéra dopadla zdárně. Londýnský klub porazil Southampton 2:1.

reklama