CNN Prima News vagón

vagón

Výpis příspěvků ke štítku „vagón“

Honička s útěkářem i squatující bezdomovci. Liberečtí policisté si posvítili na nádraží

Liberečtí policisté si posvítili na tamní vlakové nádraží. Hledali lidi, kteří jsou v jejich pátracích databázích, a vyháněli bezdomovce z míst, kde nemají co dělat. O dramatické momenty při tom vůbec nebyla nouze. Štáb CNN Prima NEWS zaznamenal honičku přímo v nádražní hale a měl možnost nahlédnout i do vlaku, který se proměnil v zapáchající bezdomovecký squat.

Jako dobytek ve vagonu, takhle nás posílají do války. Ruský voják zveřejnil otřesné video

Špína, mráz a místo záchodu vyříznutá díra do podlahy. Přesně tak vypadal vagon, ve kterém měli ruští rekruti cestovat ze sibiřského Irkutsku do Luhanské oblasti. Video, které zachycuje tyto hrůzné podmínky, natočil a následně zveřejnil na sociálních sítích jeden z vojáků. Jeho pravost nelze v průběhu konfliktu nezávisle ověřit, sdílela ho ale i nezávislá běloruská televizní stanice.

Cesta do Chorvatska byla utrpení. Klienti RegioJetu si stěžují na zápach a nepořádek

Zápach moči ve vagonech, nefungující klimatizace, netekoucí voda a mnohahodinové zpoždění vlaku. To jsou zkušenosti některých cestujících, kteří se na dovolenou vydali vlakem společnosti RegioJet do Chorvatska. Ta se hájí, že zpoždění nabírá kvůli výlukám na tratích v kombinaci s kontrolou dokladů a proticovidovými opatřeními. Přiznává, že vlaky pak nejsou dostatečně připravené na další cestu.