CNN Prima News Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

Výpis příspěvků ke štítku „Valašské Meziříčí“

Detaily smrti ženy a tří dětí v Loučce: Policisté mluví o vraždě, rodina byla rozhádaná

25. dubna 2022 21:43

To, čeho se všichni v Loučce u Valašského Meziříčí obávali, se bohužel potvrdilo. V ruinách rodinného domu, který v neděli ráno poškodil výbuch, našli policisté čtyři lidská těla. Jednalo se o ženu a tři malé děti. Zda jde o rodinu 31letého majitele domu, který skončil s vážnými popáleninami v nemocnici, zatím policisté nepotvrdili. Případ už ale vyšetřují jako vraždu.

Výbuch domu na Vsetínsku: Jeden člověk je zraněný, policie to šetří jako trestný čin

24. dubna 2022 08:05
Aktualizováno

Při výbuchu v rodinném domě v Loučce u Valašského Meziříčí na Vsetínsku se v neděli ráno těžce zranil jednatřicetiletý muž, letecky byl přepraven na popáleninové centrum do Ostravy. Policejní mluvčí Barbora Balášová vpodvečer řekla, že kriminalisté případ vyšetřují jako násilný trestný čin. Policisté zatím nevyloučili ani nepotvrdili, zda se v domě ještě někdo nacházel. Případ je na počátku vyšetřování, uvedla policejní mluvčí. Na místě od rána zasahuje osm jednotek hasičů a těžká technika, práce stále pokračují, řekl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Vyšetřování otravy Bečvy je u konce. Policie chce obžalovat jednoho člověka a firmu

16. března 2022 10:29
Aktualizováno

Policie ukončila vyšetřování předloňské otravy řeky Bečvy. Spis předala žalobci, který jej nyní studuje, informoval státní zástupce Jiří Sachr, který případ dozoruje. Policie navrhla obžalovat jednu právnickou a jednu fyzickou osobu, řekla krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Loni v červnu policisté v souvislosti s ekologickou havárií obvinili společnost Energoaqua z Rožnova pod Radhoštěm na Vsetínsku a jejího ředitele Oldřicha Havelku.

Úžasný nález na Valašsku: V půdě kolem pařezu objevila žena se synem poklad

21. února 2022 10:57

Odborníci z Muzea regionu Valašsko zkoumají 818 stříbrných mincí a kousky hliněné pokladničky, které našla před dvěma týdny žena se synem v Loučce u Valašského Meziříčí na Vsetínsku. Po dokončení potřebných rozborů si bude moci poklad prohlédnout i veřejnost, sdělil v pondělí v tiskové zprávě zástupce muzea Jiří Koňařík.