reklama
CNN Prima News Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

Výpis příspěvků ke štítku „Valašské Meziříčí“

Policisté u Hranic pronásledovali zdrogovaného řidiče. Jste mimozemšťané, řval na ně

30. prosince 2021 10:51

Na trase zhruba 20 kilometrů mezi Valašským Meziříčím a Hranicemi ohrožoval ostatní řidiče zdrogovaný osmačtyřicetiletý muž za volantem dodávky. Po silnici kličkoval a najížděl do protisměru, takže ostatní museli zastavovat u krajnice. Řidiče se podařilo zpacifikovat policistům až u hranických kasáren, kde si je muž pod vlivem pervitinu pletl s mimozemšťany a odmítal opustit vozidlo. Při incidentu nebyl nikdo zraněn, informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Jeden z chlapců, které srazil vlak, stále bojuje o život. Druhý nepřežil

19. listopadu 2021 18:57

U železničního přejezdu ve Valašském Meziříčí došlo ve čtvrtek v podvečer k tragické nehodě. Vlak tam srazil dva nezletilé chlapce, jejich přesný věk není známý. Jeden z nich zemřel přímo na místě, druhý bojuje v kritickém stavu o život v nemocnici. Případem už se zabývá policie. Vše nasvědčuje tomu, že se nehoda stala na místě, kde je přechod přes koleje zakázán.

Strašidelný předjížděcí manévr: Mnohatunový kamion málem smetl protijedoucí vůz

29. května 2021 20:10

Policie řeší nebezpečný manévr, který mohl skončit tragickou nehodou. Řidič kamionu předjížděl na zakázaném úseku silnice a málem čelně narazil do protijedoucího auta. Majitel kamionu tvrdí, že byl k manévru přinucen okolnostmi – vyhýbal se prý nezodpovědnému řidiči, který mu vjel do cesty. Případ zřejmě rozklíčuje až policejní výslech.

Deza měla v den otravy Bečvy havárii. Uniklá tekutina nebyla toxická, tvrdí chemička

30. listopadu 2020 23:22

V den zářijové otravy řeky Bečvy se podle Deníku Referendum ve valašskomeziříčské chemičce Deza stala havárie. Deza, patřící do skupiny Agrofert, po otravě řeky popřela, že by znečištění šlo od ní. V tiskové zprávě ji jako možného původce vyloučila i Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP). Mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka řekl, že 20. září se v Deze stala provozní událost, která však neměla charakter havárie. Ze své podstaty prý nemohla být příčinou otravy ryb v Bečvě. Policie a ČIŽP se k informacím deníku nechtěly vyjadřovat.

reklama