reklama
CNN Prima News venčení psa

venčení psa

Výpis příspěvků ke štítku „venčení psa“

Bizarní spor kvůli venčení psa: bývalí manželé požadovali záběry z pouličních kamer

Netradiční spor ohledně venčení domácího mazlíčka řešila městská policie v České Lípě. Starší exmanželé se hádali kvůli tomu, kdo z nich se psem tráví více času na čerstvém vzduchu. Muž proto kontaktoval strážníky a požádal o záběry z pouličních kamer, aby své bývalé partnerce dokázal, že se se zvířetem v inkriminovaný čas neprocházel.

Psí hotely zejí prázdnotou. Letos jsme na tom o 80 procent hůře než loni, tvrdí majitelé

Psí hotely a firmy na hlídání domácího zvířectva měly loni touto dobou plno, letos zejí prázdnotou. Podle jejich majitelů hlavně proto, že mnoho lidí pracuje z domova. Navíc méně cestují, tak se o zvířata zvládají starat sami. Naopak z vysoké poptávky po službách se radují psí salóny, které mají po znovuotevření objednávky rozepsané i na několik týdnů dopředu.

Kdo pomůže s venčením a jak využít čas na „homeofficu" konstruktivně?

Máme pro vás mnoho tipů na to, jak se můžete zapojit a pomáhat i „z domu”. Vláda v noci na dnešek vyhlásila zákaz volného pohybu osob. Každému pejskaři asi v hlavě proběhla otázka: „To znamená, že nesmím se psem ven?“ Klid, můžete. Nikdo nezakazuje venčit psy, jít se projít do přírody nebo pomoci potřebným. Stačí jen zapojit selský rozum a být opatrnější.

reklama