CNN Prima News Viktorie Volfová

Viktorie Volfová

redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS

Nejnovější příspěvky autora

Česká krása se nezapře. Nejstarší Trumpova vnučka jde ve stopách Ivany, chtěly spolu do Zlína
ShowTime

Česká krása se nezapře. Nejstarší Trumpova vnučka jde ve stopách Ivany, chtěly spolu do Zlína

Půvab nevynesl československé rodačce Ivaně Zelníčkové pouze úspěšnou kariéru. Její krásy si později všiml i realitní magnát Donald Trump. V jejích stopách se nejen na módním molu vydává také nejstarší vnučka Ivany Trumpové, jež zemřela v polovině července. Z patnáctileté Kai Madison se stává nepřehlédnutelná žena, která rozhodně nezapře své geny. Své babičce se nápadně podobá jak zevnějškem, tak i zájmem o sport. I proto Kai na nedávném pohřbu pronesla krátkou řeč a neudržela slzy. Chtěla s babičkou vyrazit do Česka.

Peklo v italském městečku. Mladí Afričané rabovali a brutálně útočili na kolemjdoucí
Itálie

Peklo v italském městečku. Mladí Afričané rabovali a brutálně útočili na kolemjdoucí

Agresivní útok otřásl 2. června poklidným italským městečkem Peschiera di Garda. Mladí Afričané na sociálních sítích svolali brutální akci pod heslem Afrika v Peschieře. Akci naplánovali na den, kdy Italové slaví Den republiky. Násilí chtivé gangy ničily, co jim přišlo do cesty. Napadaly i místní obyvatele a turisty. Tamní vláda připravuje opatření, aby podobným útokům zabránila. Útočníci už totiž svolávají další akci.

Další příspěvky autora

Zvrat v případu smrti studentky: Soud poslal vraha do vazby. Uhraje to na nepříčetnost?

Soud poslal do vazby muže, který na bratislavských kolejích zavraždil jednadvacetiletou studentku z Ukrajiny. Vrah si nejdříve vytvořil falešné alibi, aby oklamal policii. Později ho dohnalo svědomí a přiznal se, že Marii uškrtil. Přesto jeho obhájce podal proti umístění do vazby stížnost. Podle něj je možné, že vrah byl v době činu nepříčetný.

Další útok zuřícího medvěda: Napadenému muži potrhal obličej. Starostové chystají protest

Na Slovensku evidují další napadení člověka medvědem. Útok se odehrál na Kremnických vrších na rušné turistické cestě, kde denně projde mnoho lidí. Napadený muž utrpěl vážná zranění obličeje. O incidentu informoval slovenský web Tvnoviny.sk. Starostové oblastí, kde se medvědi vyskytují, chystají protest. Žádají tamní ministerstvo životního prostředí, aby povolilo regulaci počtu těchto chráněných šelem.

Chtěli Harry a Meghan urovnat spor? Williama s rodinou pozvali na oslavu, reakce byla rázná

Princ Harry a Meghan Markleová pozvali prince Williama s rodinou na oslavu prvních narozenin své dcery Lilibet Diany ve Frogmore Cottage. Rodina se ale nezúčastnila. Cambridgeovi dali přednost královským povinnostem, kterých se Harry s Meghan dobrovolně vzdali před dvěma lety. Osmiletý George následoval tradici a poprvé oficiálně navštívil Wales, a to ve stejném věku jako jeho otec.