CNN Prima News Vladimír Růžička

Vladimír Růžička

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Růžička“

Jak táta vyhrál Nagano. Vzpomínky Haškové, Paterové a Růžičky mladšího

22. února 2023 06:31

Dominika Hašková by chtěla vědět, jestli někdo v chumlu jásajících hráčů po finále s Ruskem řekl dobrý fór. Jmenovkyně Paterová přemýšlí nad tím, zda Nagano může za fakt, že celá rodina miluje sushi. A Vladimír Růžička mladší vzpomíná, jak mu táta přivezl z Japonska hokejky skolených kanadských velikánů Erica Lindrose a Joea Sakica. Redakce CNN Prima NEWS při 25. výročí největšího českého sportovního úspěchu vyzpovídala děti tří zlatých hrdinů.

Trenér Růžička v Litvínově končí. Vedení klubu došla trpělivost po sérii sedmi proher v řadě

24. října 2022 19:51

Trenér Vladimír Růžička skončil na lavičce posledního týmu hokejové extraligy Litvínova. Spolu s ním odvolalo představenstvo klubu na pondělním mimořádném zasedání i jeho asistenta Daniela Brandu. Tým převzal další Růžičkův dosavadní asistent Karel Mlejnek. Litvínov prohrál sedmkrát za sebou a získal během této série jediný bod. Naposledy v neděli na ledě Vítkovic utrpěl porážku 3:5. Na kontě má ze 14 zápasů devět bodů, o čtyři měně než třinácté Kladno.

Manželka Růžičky změnila image. Haterům poslala ostrý vzkaz: Vysvětlím vám, kdo je zrůda

21. srpna 2022 18:47

Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky se na sociálních sítích stává poměrně často terčem kritiky. Lidem se totiž nelíbí její vzhled. To si ovšem mladá matka nenechává líbit a haterům často posílá ostré vzkazy. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Svým sledujícím se totiž rozhodla vysvětlit, kdo je podle ní zrůda.

Hadamczik tepal do Pešána: Jalonen na rozdíl od něj nemá deset funkcí, už si kluky získal

13. května 2022 14:13

Když byl novým trenérem české hokejové reprezentace jmenován Fin Kari Jalonen, vzbudilo to v mnohých lidech rozpaky. Cizinec u národního týmu? Ale nálada se s mnoha povedenými zápasy před šampionátem mění, zdá se, že zkušený kouč vtiskuje kádru to, co potřebuje. Jeho dosavadní práci v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS ocenili i trenér Alois Hadamczik a bývalý gólman Milan Hnilička.