reklama
CNN Prima News volební kampaň

volební kampaň

Výpis příspěvků ke štítku „volební kampaň“

Biden těsně před klíčovou debatou s Trumpem zveřejnil svoje daňové přiznání

29. září 2020 23:59

Demokratický kandidát na prezidenta USA Joe Biden v úterý jen několik hodin před začátkem první předvolební debaty se svým sokem Donaldem Trumpem zveřejnil svoje daňové přiznání za minulý rok. Trump přitom od víkendu čelí zvýšenému tlaku na zveřejnění vlastních finančních záznamů poté, co deník The New York Times napsal, že prezident nezaplatil za posledních 15 let v podstatě nic na federálních daních z příjmu.

Biden chce bojovat s ekonomickým rasismem a kandidovat s viceprezidentkou

29. července 2020 08:59

Demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden v úterý oznámil, že se hodlá zaměřit na boj s přetrvávajícími ekonomickými rasovými nerovnostmi v americké společnosti. Jeho plán zahrnuje fond na podporu drobných podnikatelů z minorit i dostupnější bydlení. Znovu se tak vymezil vůči současnému prezidentovi Donaldu Trumpovi, píše agentura AP.

Facebook odstranil Trumpův volební příspěvek. Obsahoval symbol používaný nacisty

19. června 2020 04:36
Aktualizováno

Facebook ve čtvrtek stáhl reklamu volebního týmu Donalda Trumpa kvůli porušení pravidel společnosti. Součástí příspěvku totiž byl obrácený červený trojúhelník podobný tomu, který používali nacisté v koncentračních táborech. Trump v kampani vyzýval své příznivce, aby se společně s ním postavili krajně levicové organizaci Antifa. Na sociální sítí vidělo touto reklamu nejméně milion uživatelů.

reklama