CNN Prima News výhled

výhled

Výpis příspěvků ke štítku „výhled“

Nacher: Lidé si kvůli plánům vlády nemohou být ničím jisti. Opozice vše zhoršuje, opáčil Munzar

Kdyby lidé věděli, co „chystá vláda a jaké má plány“, nevládl by tu takový optimismus, odmítl poslanec Patrik Nacher (za ANO) v pořadu Zprávy PLUS na CNN Prima NEWS, že za rostoucími nadějemi společnosti stojí počínání Fialova kabinetu. Uvedl to v reakci na průzkum agentury STEM, který ukázal, že čím dál víc respondentů vyhlíží lepší zítřky oproti těm, již mají obavy z budoucnosti. Poslanec Vojtěch Munzar (ODS) si to ve vysílání nenechal líbit a kritiku opozici vrátil. „Vadí mi, jak veškeré věci tisícinásobně zhoršuje,“ sdělil.

Předpověď na měsíc: Léto se v červnu přihlásí o slovo, před prázdninami se čekají pařáky

Nezaprší a nezaprší, tak by se zjednodušeně dala číst červnová předpověď počasí vydaná Českým hydrometeorologickým ústavem (ČHMÚ). Úvod měsíce se totiž obejde takřka bez deště či přeháněk, od druhé půlky období se situace začne pomalu měnit a deštníky bude přeci jen potřeba. Co se týče teplot, červen očekávejte spíše průměrný, teprve s blížícím se červencem se hodnoty vyšplhají až ke třiceti stupňům.

RADAR: Česko zasáhne silný vítr, hory zasype sníh. Podívejte se, kde hrozí nebezpečí a závěje

V Česku bude v týdnu pokračovat zimní a větrné počasí, na horách s trvalým sněžením. V nížinách meteorologové předpovídají dešťové nebo smíšené přeháňky. Ve vyšších polohách Česka hrozí do čtvrtka tvorba sněhových jazyků, někde i závějí, kvůli nimž je vydána výstraha. Situaci nejen ve svém kraji můžete sledovat pomocí radaru přímo v tomto článku. Od příštího týdne budou srážky ustávat. V průběhu února už meteorologové další přívaly sněhu neočekávají. Vyplývá to z týdenní a měsíční předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).