CNN Prima News výhody

výhody

Výpis příspěvků ke štítku „výhody“

Úspory smete pořizovací cena. Elektromobil se v Česku takřka nevyplatí, chybí dotace

16. ledna 2023 17:01

Česká republika se podle analýzy Car Cost Indexu zařadila mezi několik málo zemí, kde je provoz a vlastnictví elektromobilů nákladnější než u konvenčních aut. Klíčovou roli přitom hrají chybějící dotace ze strany státu. Ovšem podle některých ekonomů nemají takové dotace příliš smysl. Obávají se, že chudší lidé by dotovali ty bohaté.

Výhody pro očkované? Česko je zavádí stejně jako další země, řekl Vojtěch

28. července 2021 11:37

Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha je návrh biochemika Zdeňka Hostomského, který dříve navrhl, že by očkovaní lidé v rámci odměny nemuseli nosit roušky, na místě. „Očkovaní lidé by měli mít méně restrikcí,“ řekl šéf resortu ve vysílání CNN Prima NEWS s tím, že vláda už jisté výhody pro vakcinované, stejně jako jiné země, zavádí.

Do obchodu bez respirátoru. Odborníci řekli, kdy a pro koho přestanou platit opatření

15. května 2021 05:05

Američané, kteří dostali dvě dávky vakcíny proti koronaviru, už nemusí nosit roušky ani dodržovat rozestupy, rozhodlo ve čtvrtek Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Půjde Česko ve šlépějích USA? Odborníci jsou pro. Epidemiolog Petr Smejkal z Mezioborové skupiny pro epidemické situace (MeSES), která radí ministerstvu zdravotnictví, CNN Prima NEWS řekl, kdy by se takové výhody mohly zavést.