CNN Prima News Výkonný výbor FAČR

Výkonný výbor FAČR

Výpis příspěvků ke štítku „Výkonný výbor FAČR“

Zatím žádná změna. FAČR chce i po neúspěchu v baráži Šilhavého u reprezentace

26. dubna 2022 16:31
Aktualizováno

Ačkoliv bylo velmi pravděpodobné, že trenér Jaroslav Šilhavý po neúspěšné baráži o mistrovství světa u české fotbalové reprezentace skončí, zatím k žádné změně nedojde. Výkonný výbor FAČR došel k názoru, že ideální bude současného kouče udržet a pověřil předsedu asociace Petra Fouska, aby s ním jednal o prodloužení smlouvy. Aktuální kontrakt mu vyprší v červenci.

Nehoráznost, to je červená karta. Šmicer sepsul Berbrova „korunního prince“ Libu

3. prosince 2020 11:14

Bývalý fotbalista Vladimír Šmicer se otevřeně pustil do jednoho ze členů výkonného výboru Fotbalové asociace České republiky Miroslava Liby. Ten se vyjádřil k zatčení někdejšího místopředsedy FAČR Romana Berbra. Na dotaz, zda je dlouhodobě kritizovaný funkcionář vinen, odpověděl: „To bude muset určit nezávislý soud, nikoli já.“ Šmicer jeho slova těžko rozdýchával.

Po Berbrovi i jeho partnerka. Damková dobrovolně končí ve výkonném výboru asociace

21. října 2020 12:50

To, co se dalo očekávat, se nyní stalo. Funkci ve výkonném výboru Fotbalové asociace České republiky položila v souvislosti s kauzou týkající se ovlivňování výsledků zápasů Dagmar Damková. Jejím partnerem je totiž Roman Berbr, který v korupční aféře platí za stěžejní obviněnou osobu. Sám v pondělí rezignoval na všechny své pozice v tuzemském fotbale.

Že můžeme za korupční kauzu všichni? Nesmírně nás to uráží, zní z fotbalových Teplic

20. října 2020 14:27

„My všichni, co ve fotbale působíme, jsme dopustili tuto situaci,“ řekl předseda FAČR Martin Malík v pondělí ke korupční kauze, která uvrhla do vazby teď už bývalého místopředsedu svazu Romana Berbra a ukončila působení Jozefa Chovance v čele komise rozhodčích. Tento výrok šéfa českého fotbalu pořádně namíchl bosse Teplic Pavla Šedlbauera, který vyzývá k rezignaci členy výkonného výboru asociace. Severočeský klub totiž na nekalé praktiky poukazoval delší dobu.

Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec

19. října 2020 16:56

Páteční zadržení místopředsedy FAČR (Fotbalové asociace České republiky) Romana Berbra v souvislosti s údajným fixlováním zápasů způsobilo v českém fotbale velké změny. Předseda svazu Martin Malík přijal Berbrovu rezignaci na všechny jeho funkce, tedy i tu ve výkonném výboru. Rozpuštěna je po korupční kauze také stávající komise rozhodčích, kterou vedl Jozef Chovanec.