WiFi

Výpis příspěvků ke štítku „WiFi“

Hospodské nezatěžujme kontrolami testů a wifi na zahrádkách pusťme, navrhuje Babiš

14. května 2021 13:02

Hospodští by podle premiéra Andreje Babiše (ANO) neměli být zatěžováni tím, že budou kontrolovat testy příchozích hostů. Zároveň by se podle něj měla v pátek odpoledne vláda zabývat i zrušením zákazu wifi na zahrádkách. On sám by byl pro, aby připojení před restauracemi bylo. Situaci je podle něj už lepší. Řekl to v pátek na tiskové konferenci.

Zahrádky bez wifi zůstanou. Zabrání to šíření viru, vzkazuje ministerstvo

11. května 2021 19:12

Přestože se v celém Česku od pondělí 17. května otevřou zahrádky a zákazníci je budou mocit využít, jak dlouho budou chtít, wifi na nich zůstane vypnutá. Trvá na tom ministerstvo zdravotnictví. Prý jde o preventivní opatření proti šíření koronaviru. Pokud lidé na zahrádkách u piva budou internet potřebovat, mají podle rad resortu použít vlastní data nebo veřejnou síť.

Středoškolákům začíná distanční výuka. Obchodní centra proto zvažují vypnutí WiFi

4. října 2020 22:02

Statisíce studentů středních škol se budou od pondělí zase učit z domova. Řadě z nich to ale vadí. Nelíbí se jim odloučení od spolužáků i děravé vzdělávání na dálku, které na jaře nefungovalo úplně dokonale. Z jiné stránky to vidí obchodní centra. Mají obavy, že se zaplní studenty. Některá dokonce uvažují, že by proto vypnula internetové připojení zdarma.