CNN Prima News Wolverhampton

Wolverhampton

Výpis příspěvků ke štítku „Wolverhampton“

Těhotná žena skončila kvůli koronaviru v kómatu. Chlapec se narodil předčasně a nepřežil

21. ledna 2022 12:52

Žena z britského Wolverhamptonu doplatila na to, že se v průběhu těhotenství z opatrnosti nenechala naočkovat. Do nemocnice ji lékaři přijali v 19. týdnu těhotenství. Kvůli složitému průběhu nemoci COVID-19 následně skončila v kómatu. Ve 24. týdnu se i přes lékařskou péči dítě narodilo mrtvé. O případu informovala britská média.

Horor v Premier League: Brankář Wolves utrpěl zranění hlavy, přímo na hřišti dostal kyslík

16. března 2021 00:16

Nepěkný závěr mělo utkání dohrávky 28. kola Premier League mezi Wolves a Liverpoolem. Po srážce se spoluhráčem zůstal domácí gólman Rui Patricío bezvládně ležet na trávníku. Přímo na hřišti ho pak záchranáři ošetřovali dlouhých 13 minut. Do akce musela i kyslíková maska. Nakonec ho odnesli na nosítkách. Podle posledních zpráv by zranění portugalského brankáře nemělo být vážné. Liverpool i v následném 18minutovém nastavení udržel vedení 1:0 a z Wolverhamptonu si odvezl tři body.

Malé Portugalsko uprostřed Anglie. Wolves teď plánují přitáhnout i „Zlatého chlapce“

10. listopadu 2020 09:19

Anglické fotbalové prostředí platí již dlouhá léta za multinárodní společenství. Jednotlivé týmy jsou poskládány z hráčů z různých koutů světa, domácích je v klubech menšina. Výjimku netvoří ani Wolverhampton. Ten je však z tohoto pohledu velmi specifickou organizací, neboť hned devět jeho fotbalistů pochází z Portugalska. A brzy by k nim mohl přibýt další zástupce země z Pyrenejského poloostrova.

Recept na vypracovanou postavu? Žádné činky, jen znám své tělo, říká fotbalový svalovec

14. října 2020 09:48

Poprvé oblékl na své – ve fotbalovém světě abnormálně – vyrýsované tělo seniorský reprezentační dres Španělska. Po bezbrankovém debutu s Portugalskem se křídelník Adama Traoré rozpovídal o tom, jak se mu povedlo nabrat kila muskulatury. Zvedáním těžkých vah v posilovně? Nikoliv. Čtyřiadvacetiletý hráč, jehož rodina pochází z afrického Mali, „jen poslouchá“ vlastní tělo.

Bláznivá nominace fotbalové reprezentace Mali. Adama Traoré je v ní hned třikrát

1. října 2020 17:58

Adama Traoré posouvá míč na levou stranu, kde je Adama Traoré. Ten posílá do šance Adamu Traorého. I takto by mohl vypadat komentář v následujících zápasech fotbalové reprezentace Mali. Ano, v nejnovější nominaci afrického celku jsou hned tři hráči s identickým jménem. Jde tedy o ještě bizarnější situaci, než která panuje v pražské Spartě. V ní je dvakrát zastoupen Ladislav Krejčí.

Fotbalový Rambo je v kurzu. Maže se olejíčkem, aby byl pro soupeře nepolapitelný

10. srpna 2020 11:11

Nezapadá do typické škatulky „fotbalista“. Adama Traoré, čtyřiadvacetiletý křídelník anglického Wolverhamptonu, mezi svými kolegy vyčnívá. Ne svou výškou, měří 178 centimetrů, nýbrž objemem muskulatury. Traoré navíc vyniká rychlostí, díky níž zatápí všem obranám v Premier League. V uplynulé sezoně za sebou navíc zanechal velmi produktivní stopu. Není divu, že těžko polapitelného hráče chce anglický šampion z Liverpoolu.