CNN Prima News zavazadlový prostor

zavazadlový prostor

Výpis příspěvků ke štítku „zavazadlový prostor“

Subaru Crosstrek je autem do nepohody, které zvládá i těžký terén. Škoda příliš malého kufru

Do České republiky dorazila nová generace globálně nejprodávanějšího modelu Subaru. Novinka se přejmenovala z XV na Crosstrek a s novou vizáží se snaží zaujmout, a to zejména komfortem za volantem, elektrifikovanou pohonnou jednotkou e-Boxer a stálým pohonem všech čtyř kol. Robustní crossover z Japonska se také dočkal pokročilejších asistenčních systémů a výrazně tužší karoserie.

Řidičovi se nevešly děti do auta, tak je posadil do kufru. Vyrazil s nimi na dálnici

Do prostorného kufru sportovního vozu Audi se vejde leccos. Francouzský řidič do něj kvůli nedostatku místa na sedačkách posadil vedle dalších věcí na dovolenou i dva teenagery. A vyrazil po dálnici na španělskou Costa Bravu. Dveře kufru přitom ani nebyly zavřené. Žádnému z pasažérů se naštěstí nic nestalo, řidič si ale vysloužil pokutu 840 eur, tedy v přepočtu přes 20 tisíc korun.

Dvoupatrové sedačky či spací kapsle. Jak může vypadat letecké cestování budoucnosti?

Aerolinky po celém světě dlouhá léta řeší, jak zajistit přepravu pro co největší množství lidí a zároveň zachovat (relativní) pohodlí. Designéři tak přicházejí s různými návrhy, jak k takovému řešení dojít. Podívejte se na vítězné návrhy letošního ročníku soutěže Crystal Cabin Awards, které ukazují, jak by mohla vypadat budoucnost leteckého cestování.

Za málo peněz hodně prostoru? Tohle jsou nejlevnější nové kombíky na českém trhu

Nadvláda sportovně užitkových automobilů, neboli „esůvéček“ v posledních letech ještě více sílí. Již čtyři roky v řadě jsou vozy tohoto typu v čele tuzemských prodejů. Pomalu zastiňují i tak oblíbený segment jako jsou rodinné kombi. A proč vlastně? Vždyť nový kombík se slušnou základní výbavou, prostorným interiérem a zavazadelníkem může stát i zlomek ceny podobně velkého a vybaveného SUV. Do přibližně 400 tisíc korun jsme jich našli hned pět.

Jezdí lépe kompaktní SUV nebo rodinné kombi? Výsledek vás možná překvapí

Trend vozů SUV se v automobilovém světě i nadále rozvíjí a jejich obliba už pomalu nezná mezí. Kromě vyššího posedu, bodují sportovně užitková auta také bezpečnější stavbou karoserie či líbivějším designem. Co ale jízdními vlastnostmi? Porovnali jsme proto zbrusu nový Hyundai Tucson, zástupce kompaktních SUV spolu s klasickým rodinným kombi Hyundai i30. Kdo vzejde jako vítěz?