CNN Prima News zázrak

zázrak

Výpis příspěvků ke štítku „zázrak“

Zázrak v Tatrách: Senior přežil čtyři noci v třeskutém mrazu. Našli ho v bezvědomí a omrzlého

Ve velmi špatném stavu našla horská služba 76letého Slováka, který vyrazil v neděli na horskou túru do Tater. Přestože šlo o zkušeného horolezce, přestal se po třech dnech ozývat. Jeho manželka proto zkontaktovala horskou službu, která okamžitě zahájila pátrání. Seniora našli podchlazeného, měl omrzliny a ztrácel vědomí. Nakonec se mu podařilo přežít ve velmi těžkých podmínkách celkem čtyři noci.

Požár v Roztokách: Hasiči mluví o zázraku. Tragédii zmírnil i hrdinský čin zachránce

Požár v domově pro lidi s Alzheimerovou chorobou v Roztokách u Prahy si vyžádal dvě oběti. Jen díky skvělé práci profesionálních i dobrovolných záchranářů jich nebylo víc. Hasiči dokonce mluví o zázraku, že se v domě po pěti hodinách silného žáru podařilo nelézt přeživší ženu. Jeden z hrdinů z hořícího domu vynesl čtrnáct lidí. Pro pomoc přeživším i samotnému centru vznikla sbírka, kam lidé posílají finanční dary.

Zařídili pohřeb a vybrali náhrobek. V den odpojení ženy od přístrojů přišel zázrak

Sedmdesátých narozenin, které má Bettina Lermanová oslavit v únoru, se podle lékařů neměla dožít. Od konce září byla covid pozitivní žena připojena na plicní ventilátor a skončila v kómatu. Přes veškeré snahy lékařů se ji týdny nedařilo vzbudit, a tak se rodina vzdala poslední naděje. Příbuzní zařídili pohřeb, vybrali rakev i náhrobní kámen. V den, kdy měla být Lermanová odpojena od přístrojů, však nastal zázrak – probrala se.