reklama
CNN Prima News zhodnocení

zhodnocení

Výpis příspěvků ke štítku „zhodnocení“

Euforii střídá lítost a pláč. Lidé své peníze zhodnocují v emocích i opilosti a chybují

23. srpna 2021 06:48

Inflace drtí úspory domácností. Drobní střadatelé proto hledají způsoby, jak své peníze před zdražováním ochránit. A často se dopouštějí chyb. Až dvě třetiny investorů litují svého rozhodnutí v oblasti financí. Skoro dvě pětiny kvůli tomu dokonce špatně spí a každý třetí kupuje nebo prodává finanční aktiva, když je opilý. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Magnify Money.

Sledujte ZÁZNAM: Blatný o rozvolňování opatření, Plaga představil plán pro školy

1. dubna 2021 11:05

Epidemie v Česku mírně zpomaluje. Denní přírůstky nových případů koronaviru v mezitýdenním srovnání klesají. Lidé tak doufají, že by se část opatření proti šíření nemoci COVID-19 mohla v nadcházejících týdnech rozvolnit. Padnout by mohlo například uzavření okresů. Epidemickou situaci v zemi ve čtvrtek zhodnotí ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Tiskovou konferenci můžete sledovat živě v tomto článku od 11:30 hodin.

Nízké úrokové sazby hrají obcím do karet. Měly by si půjčit na investice, míní experti

14. února 2021 06:28

Zatímco vláda hospodaří se schodkem, města a obce drží své rozpočty v přebytku. Rovněž zadlužení je na přijatelné úrovni. Podle odborníků by tak mohly využít příznivé situace na finančním trhu a půjčit si levné peníze na potřebné investice. Některé samosprávy ale raději drží volné peníze v pohotovosti, jiné se je snaží zhodnocovat.

Vystrčil: Potěšilo mě, že se Pompeo nechal inspirovat Václavem Havlem

12. srpna 2020 22:33

Jsem rád, že americký ministr zahraniční Mike Pompeo upozornil během návštěvy České republiky na důležitost demokratických principů, uvedl předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Má také pocit, že názory na důležité záležitosti měl s Pompeem velice podobné. Uvedl to ve středečním pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

reklama