CNN Prima News Zlínsko

Zlínsko

Výpis příspěvků ke štítku „Zlínsko“

Sledujte Hlavní zprávy: Část obyvatel Holešova si stěžuje na centrum pro migranty

18. září 2022 18:14

Někteří obyvatelé Holešova na Zlínsku se nesmířili s tím, že v areálu místní policejní školy vzniklo registrační centrum pro nelegální migranty. Po městě už proti tomu kolují dvě petice, které podepsaly stovky lidí. Policisté opakují, že obavy jsou zbytečné. Více se dozvíte v Hlavních zprávách, které začínají na CNN Prima NEWS a na Primě už v 18:55.

Vražda na Kroměřížsku: Muž měl v afektu zabít známého a utéct. Chytili ho za pár minut

13. června 2022 13:57

Policie prověřuje případ vraždy, která se stala v pondělí před polednem v areálu jedné z firem v Holešově na Kroměřížsku. Třicetiletý cizinec tam nožem bodl svého stejně starého známého, taktéž cizince, který zemřel, řekla krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Útočník byl následně několik desítek minut na útěku, policii se ho podařilo zadržet ve Fryštáku na Zlínsku. Hrozí mu až osmnáctileté vězení.

Opilá řidička přehlédla majáky a narazila do policejního vozu. Zranila dva policisty

20. prosince 2021 13:50

Opilá řidička narazila v noci na neděli v Želechovicích nad Dřevnicí na Zlínsku se svým vozem do stojícího policejního auta se zapnutými majáky. Dva policisté, kteří byli uvnitř vozidla, utrpěli zranění a jsou v pracovní neschopnosti. Zranění utrpěla také čtyřiačtyřicetiletá řidička, které hrozí až tříleté vězení. V tiskové zprávě to v pondělí sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Zlínsko se zvedá z popela. Do normálu se začínají vracet nemocnice i školy

20. května 2021 19:39

Zlínský kraj zápasil hned několikrát v době pandemie s největším počtem pacientů s covidem ve vážném stavu. I tam se ale tento týden poprvé dostal počet nakažených na sto tisíc obyvatel pod hodnotu sto. K normálnímu režimu se tak postupně vracejí nemocnice a od příštího týdne by tam měla dětem skončit rotační výuka i na druhém stupni základních škol.

Za úterý přibylo v Česku do večera 6814 nových případů. V pondělí zemřelo 89 nakažených

20. října 2020 18:09
Aktualizováno

V Česku přibylo do úterní 18. hodiny 6 814 nových případů nákazy koronavirem. Jedná se o dosud nejvyšší průběžné číslo od vypuknutí pandemie. Za úterý tak zatím přibylo více nakažených než za celou neděli. Ze statistik ministerstva zdravotnictví také vyplývá, že prudce přibylo hospitalizovaných pacientů, a to o 343. Na pondělí pak připadá 89 zemřelých s onemocněním COVID-19.