CNN Prima News změny

změny

Výpis příspěvků ke štítku „změny“

Musk za týden překopal Twitter. Lidé jeho řádění srovnávají s krvavou Hrou o trůny

7. listopadu 2022 06:31

Jen o něco déle než týden vede nejbohatší muž planety Elon Musk populární sociální síť Twitter. Za tuto dobu ale stihl, co se mnohým ředitelům korporací nepodařilo za celý rok. Musk nastartoval kaskádu vyhazovů, začal pracovat na úpravě fungování celé platformy a naznačil i další změny, které v řadě uživatelů vzbuzují nejistotu.

Návrat Trumpa a odchod zaměstnanců. Musk se ujímá vlády nad Twitterem, co se změní?

28. října 2022 12:28

Miliardář Elon Musk se po několikaměsíčních peripetiích konečně ujímá správy nad sociální sítí Twitter, v pátek dokončil akvizici za 44 miliard dolarů (jeden bilion korun). Příchod nového šéfa je spojený s řadou očekávání, Musk totiž v minulosti naznačil podobu řady změn, které by chtěl na síti provést a které by se zásadně dotkly uživatelů i zaměstnanců firmy.

Špinavý vzduch jako hlavní nepřítel, větší kola. Co přinese napínavější éra formule 1?

25. února 2022 06:17

Pojďme udělat závody napínavější a více vyrovnané, řekli si před lety ve formuli 1. Reputaci seriálu kazila od startu hybridní éry dominance týmu Mercedes a Lewise Hamiltona, proto si promotéři a inženýři lámali hlavu s tím, jak divákům nabídnout atraktivnější show. Původně měla technická revoluce přijít už loni, kvůli pandemii na ni dojde ale až letos. V Barceloně odstartovaly předsezonní testy a vy se můžete podívat, co na autech je a bude v roce 2022 jinak.

Jsem diktátor a demokracii nerozumím, překvapil Lukašenko během projevu k národu

29. ledna 2022 23:11

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko pobavil novináře, když se během svého projevu k národu označil za diktátora, který nerozumí demokracii. Autoritativní vůdce pak představil svoji vizi vlády lidu a připomněl únorové referendum o ústavních změnách. Hlasování ale tvrdě kritizuje opozice. Podle ní totiž politické problémy v zemi referendum nevyřeší, ať už dopadne jakkoliv.

Nejasnosti v pravidlech karantén kvůli omikronu. Co od pondělí platí? Odpovídá Válek

17. ledna 2022 06:28

Pravidla kolem izolace a karantény se v Česku mění tak často, že se lidé začínají ztrácet v tom, co vlastně platí. Mají očkovaní z karantény výjimku? Na jak dlouho musíte v současnosti po pozitivním testu zůstat v izolaci? A kdy potřebujete k ukončení karantény negativní test? Na to, jak se ve zmatku kolem karantén vyznat, jsme se ptali přímo ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) a přinášíme odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Zabili nám Velkou pardubickou. Úprava Taxisu znehodnotí závod, zlobí se odpůrci změny

26. dubna 2021 14:20

„Tak nám zabili Velkou pardubickou...“ Touto formou začíná prohlášení, které vypustili do světa někteří bývalí vítězové slavného dostihu a trenéři koní. Nelíbí se jim, že legendární skok Velký Taxisův příkop – jenž stál život mnoha klisen, hřebců a valachů – má projít změnami, které ho udělají bezpečnější. Pardubická steeplechase podle odpůrců přijde dalším zásahem do obávané překážky o punc výjimečnosti.

Nový systém PES: Bez negativního testu si nezajdete do restaurace ani ke kadeřnici

7. dubna 2021 21:14

Přepracovaný protiepidemický systém PES přinese řadu změn. Kdo nebude otestovaný, nejspíš se nebude moci zúčastnit sportovních a kulturních akcí, ubytovat se v hotelu nebo se najíst v restauraci. Test bude možná nutný i u návštěv sociálních zařízení. Na nezveřejněném materiálu, který získal iDNES.cz, se ale ještě nadále pracuje, a proto ještě může dojít ke změnám.