reklama
CNN Prima News značka

značka

Výpis příspěvků ke štítku „značka“

Tohle je nejvýdělečnější značka v Evropě. Za čtyři roky vydělala 34 milionů korun

Dopravní značky jsou na silnicích od toho, aby řidiče chránily před možným nebezpečím. Ukládají jim zákazy, příkazy nebo omezení, poskytují informace nebo zpřesňují význam jiné značky. Některé jsou však tak nepřehledně umístěné, že si jich účastník provozu ani nevšimne. V lepších případech to potom končí pokutou, v horším nehodou. V belgickém městě Gent špatně umístěná dopravní značka okradla už přes 23 tisíc řidičů o více než 34 milionů korun.

Česká módní značka Pietro Filipi propustí všechny zaměstnance. Nemá na výplaty

Česká módní značka Pietro Filipi chce propustit všechny pracovníky svých 23 obchodů. Uvedl to deník Blesk. Podle poslední účetní závěrky zaměstnávala firma Pietro Filipi Stores, která má na starosti provoz prodejen značky, ke konci roku 2018 138 lidí. Dalších 64 zaměstnanců pracovalo ke konci roku 2018 pro firmu Pietro Filipi obstarávající pro značku návrhy oblečení.

Značky kvality pomáhají spotřebitelům v orientaci na trhu, tvrdí Pavel Vinkler

Program Česká kvalita má za sebou už téměř dvacet let existence. Za tu dobu se rodina nejrůznějších značek, jež mají odkazovat na vysokou jakost zejména domácího zboží, rozrostla na třiadvacet. „Chceme dát spotřebitelům informaci, které zboží na trhu je skutečně kvalitní,“ říká Pavel Vinkler, ředitel odboru podnikatelského prostředí a obchodního podnikání ministerstva průmyslu a obchodu, které má program v gesci.

reklama