reklama
CNN Prima News značka

značka

Výpis příspěvků ke štítku „značka“

Kamion narazil do rodinného domu. Jen zázrakem se řidič neproboural až dovnitř

11. listopadu 2021 22:50

O velkém štěstí mohou mluvit majitelé rodinného domu v Sopotnici na Orlickoústecku. Do domu jim narazil kamion a pořádně poničil fasádu. Zarazil se do ní naštěstí podélně a neproboural se tak dovnitř. Jinak by byly následky nehody podstatně horší. Řidič nezvládl zatáčku. Zda to bylo kvůli rychlosti nebo náhlému zdravotnímu problému, zjišťují kriminalisté.

Značkové zboží za lepší cenu? Polský obchodní řetězec otevřel v Praze první obchod

30. září 2021 20:11

Do Česka vstoupil nový maloobchodní řetězec HalfPrice (v překladu Poloviční cena). Firma z polské skupiny CCC ve čtvrtek otevřela první kamenný obchod se značkovým oblečením, obuví, hračkami a bytovými doplňky na ploše 1 800 metrů čtverečních v pražské Galerii Harfa. Expanze na českém trhu bude pokračovat v příštím roce. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

Překryté značky jako forma protestu. Česko se probudilo do okresů krále Miroslava

29. března 2021 05:22

„Okres krále Miroslava, žít dovoleno!“ Přesně takové značky mohou Češi od pondělního rána míjet při přejezdu mezi okresy. Svobodní tak protestují proti dalšímu prodloužení nouzového stavu, který má trvat až do 11. dubna. Označení začátku a konce okresu proto překryli vlastním nápisem, který připevnili gumičkami.

Tohle je nejvýdělečnější značka v Evropě. Za čtyři roky vydělala 34 milionů korun

13. února 2021 15:35

Dopravní značky jsou na silnicích od toho, aby řidiče chránily před možným nebezpečím. Ukládají jim zákazy, příkazy nebo omezení, poskytují informace nebo zpřesňují význam jiné značky. Některé jsou však tak nepřehledně umístěné, že si jich účastník provozu ani nevšimne. V lepších případech to potom končí pokutou, v horším nehodou. V belgickém městě Gent špatně umístěná dopravní značka okradla už přes 23 tisíc řidičů o více než 34 milionů korun.

Česká módní značka Pietro Filipi propustí všechny zaměstnance. Nemá na výplaty

20. ledna 2021 11:02

Česká módní značka Pietro Filipi chce propustit všechny pracovníky svých 23 obchodů. Uvedl to deník Blesk. Podle poslední účetní závěrky zaměstnávala firma Pietro Filipi Stores, která má na starosti provoz prodejen značky, ke konci roku 2018 138 lidí. Dalších 64 zaměstnanců pracovalo ke konci roku 2018 pro firmu Pietro Filipi obstarávající pro značku návrhy oblečení.

reklama