CNN Prima News značka

značka

Výpis příspěvků ke štítku „značka“

„Atentátník“ hrozil na Smíchově bombou, skončil na psychiatrii. Svědci popsali jeho řádění

Pomatený muž vyhrožující v neděli večer na Smíchově výbuchem plynové bomby byl dle svědků vyzpovídaných redakcí CNN Prima NEWS takříkajíc mimo už několik hodin před zadržením policisty. Zdrogovaný agresor měl rozbíjet věci a máchat kolem sebe nožem. Šestapadesátiletý jedinec je nyní podezřelý ze šíření poplašné zprávy. Hrozí mu až dvouletý trest za mřížemi.

Komedie s „kluzskou“ lávkou v Hradci pokračuje. Lidé padají, nepomohl ani speciální posyp

Příběh slavné „kluzské lávky“ v Hradci Králové pokračuje. Poté, co na začátku měsíce přišlo její slavnostní otevření, se ukázalo, že povrch, který měl být protiskluzový, stejně namrzá a klouže. Lávka byla krátce opatřena, nyní již známou, varovnou cedulí s hrubkou, které se lidé smáli i po jejím opravení. Jak se však ukázalo, ani doporučený posyp není ideální – lidé se na něm smýkají.

Je vhodné během války sdílet fotky z dovolené? Experti nabízejí dva pohledy

Sociální sítě mnohdy ukazují trochu zkreslenou realitu a je třeba jejich prostředí brát s rezervou. Zveřejněné fotky z „dokonalých“ dovolených často vylepšují speciální filtry. V posledních dnech navíc vyvstala otázka, zda je v aktuální čas, kdy probíhá krvavá válka na Ukrajině, vhodné chlubit se luxusem či zájezdy. Dilema řešila i zakladatelka fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

Kamion narazil do rodinného domu. Jen zázrakem se řidič neproboural až dovnitř

O velkém štěstí mohou mluvit majitelé rodinného domu v Sopotnici na Orlickoústecku. Do domu jim narazil kamion a pořádně poničil fasádu. Zarazil se do ní naštěstí podélně a neproboural se tak dovnitř. Jinak by byly následky nehody podstatně horší. Řidič nezvládl zatáčku. Zda to bylo kvůli rychlosti nebo náhlému zdravotnímu problému, zjišťují kriminalisté.

Značkové zboží za lepší cenu? Polský obchodní řetězec otevřel v Praze první obchod

Do Česka vstoupil nový maloobchodní řetězec HalfPrice (v překladu Poloviční cena). Firma z polské skupiny CCC ve čtvrtek otevřela první kamenný obchod se značkovým oblečením, obuví, hračkami a bytovými doplňky na ploše 1 800 metrů čtverečních v pražské Galerii Harfa. Expanze na českém trhu bude pokračovat v příštím roce. Firma to oznámila v tiskové zprávě.