CNN Prima News zpověď

zpověď

Výpis příspěvků ke štítku „zpověď“

Tereza H. po návratu do Česka: Média ze mne udělala bestii. Poučila jsem se a našla si práci

28. června 2022 17:05

Tereza H. byla před čtyřmi lety zadržena v Pákistánu kvůli osmi a půl kilogramu heroinu v jejím kufru. Odsedět si měla osm let. Nakonec byla zproštěna viny. V dubnu tohoto roku česká média informovala o tom, že se 26letá dívka vrací zpět do Česka. Nyní už je Tereza zpátky ve své rodné zemi a z nepříjemné zkušenosti se prý poučila. Už si našla také práci a je aktivní i na sociálních sítích. Magazínu Reportér poskytla exkluzivní rozhovor.

Zdrcená matka o pedofilovi Janu R.: Spal s dcerou v posteli. Chci ho najít a vykastrovat

18. května 2022 19:31

Sedmiletá holčička pod jednou peřinou s nahým mužem na dětském táboře, tak začala otřesná kauza znásilnění pěti dětí v Liberci. Reportérovi CNN Prima NEWS se podařilo získat další detaily o tom, co vedlo ke stíhání Jana R., předsedy spolku Děti ráje železnice. Před kamerou promluvila matka dívenky, kterou zneužil během jarního tábora muž v minulosti již dvakrát trestaný pro znásilnění dítěte. „Měla jsem chuť ho zabít, najít ho a vykastrovat,“ přiznala matka holčičky, která kvůli ochraně dětské oběti zůstala v anonymitě.

Zpověď Muradova: Rusové ho pobodali a postřelili, život mu zachránili kamarádi i počasí

10. května 2022 15:24

V Česku se vypracoval na jednoho z nejlepších profesionálních zápasníků smíšených bojových umění. Život Makhmuda Muradova by ale už v jeho 32 letech vydal na knihu. Musel se vypořádat například s tím, že měla jeho rodina v mládí hluboko do kapsy. V Rusku ho dokonce pobodali a postřelili. Život mu zachránili kamarádi i to, že měl kvůli nízkým teplotám hodně oblečení, přiznal v rozhovoru pro Novinky.cz. Teď je finančně více než zajištěn a daří se mu i v osobním životě.

Exkluzivní zpověď Žilkové: Manžel mi řekl, proč si našel milenku. Smála jsem se

19. dubna 2022 23:22

Už není důvod mlčet. Veroniku Žilkovou na milenku manžela upozorňovaly anonymové již dříve a herečka se s ní dokonce na ambasádě v Tel Avivu potkávala. Bohužel v úterý místo toho, aby s manželem slavila 15 let výročí svatby, řešila zveřejnění této velmi osobní informace od zdroje, který je se situací údajně dobře obeznámen. Prozradila i to, proč se Martin Stropnický uchýlil k nevěře.

Zpověď ruského týmu krasobruslařek: Olympiáda? Jako vězení. Valijevová zestárla o 20 let

5. dubna 2022 16:14

Tým kontroverzní krasobruslařské trenérky Eteri Tutberidzeové se vrátil ze zimních olympijských her zničený, řekl v rozhovoru pro web Sports.ru choreograf této skupiny Alexej Železnjakov. Vystoupení favorizovaných ruských krasobruslařek pod pěti kruhy výrazně poznamenal skandál kvůli pozitivnímu dopingovému testu největší favoritky Kamily Valijevové. Ta podle choreografa kvůli obvinění mentálně zestárla o desítky let. Olympijská šampionka Anna Ščerbakovová si nemohla úspěch užít i kvůli událostem, které krátce po olympiádě následovaly po ruském vpádu na Ukrajinu.

Přežila jsem, ale nevím co ostatní. Zkrvavená dívka popsala bombardování školy v Černigově

6. března 2022 00:32

Momenty hrůzy prožila školačka z Černigova. Ruská armáda začala ukrajinské město bombardovat, ačkoliv v něm není žádná vojenská základna. Při svém ostřelování zničila obytné domy, nemocnice i školu, ve které se dívka zrovna nacházela. S tváří od krve vzkázala, že přežila. „Nevím ale, zda i ostatní,“ svěřila se ve videu, které koluje po sociálních sítích.