VIDEO: Opilá zem aneb Když havaruje kamion s pivem, muži pláčou

Hektolitry piva vsákla zem

V Austrálii havaroval kamion s pivem ZDROJ:AP

Projíždějící milovníci zlatavého moku museli zaplakat! Na rušné silnici vedoucí podél východního pobřeží Austrálie došlo k nehodě, při které přišly vniveč hektolitry pěnivého moku. Hektolitry piva vsákla zem.

V úterý došlo ke kuriózní nehodě. V Novém Jižním Walesu havaroval nákladní vůz, který vezl pivo. Na poměrně frekventovanou silnici se poté vysypaly stovky kartonů s pivem a plechovkami tamní oblíbené značky.

K havárii došlo v blízkosti města Taree na dálnici vedoucí podél tichomořského pobřeží východní Austrálie. Technické služby dorazily, aby odklidily následky nehody a nepořádek, který způsobil zpoždění provozu na rušné dálnici. Podle místních médií nebyl nikdo zraněn.

Co způsobilo havárii, je předmětem policejního vyšetřování. Je však téměř jisté, že projíždějící pivaři byli smutní. Taková škoda!

Přesto nikdo nezastavil a nesnažil se zachránit nepoškozené plechovky a naložit si je auta. Všichni spořádaně projeli místem nehody, snad jen lesklé oči řidičů vypovídaly o jejich pocitech.

Tagy: