reklama

Zuzka naposledy vařila před měsícem. Někdy na ni žárlím, přiznal manžel šéfky Trikolóry

Zuzka naposledy vařila před měsícem, domácí práce jsou na mně, uvedl v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS Jan Majer, manžel šéfky Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové. Zároveň přiznal, že na svou ženu občas žárlí. Konec kampaně je podle něj jako mistrovství světa ve fotbale. Jeho žena skoro nespí a často se potkají jen večer doma u televize.

reklama

„Domácí práce i vaření jsou na mě. Manželka naposled vařila před měsícem. Myslím, že to bylo kuře,“ řekl v Novém dni Jan Majer. Přiznal, že něž se jeho žena v roce 2017 dostala do Parlamentu, vše bylo doma vždy hotové. Pak se ale musel mnoho věcí naučit.

Se Zuzanou Majerovou Zahradníkovou žije 21 let. Poprvé ji uviděl v roce 1998 na pískovně, kam se přijela koupat. „V tu chvíli jsem viděl nejkrásnější ženu na světě. Jel jsem se psem na veterinu, tak jsem jí řekl, ať jede se mnou,“ vyprávěl v pořadu Nový den.

Zároveň přiznal, že na svou manželku, která je ve Sněmovně i celkově v politice často obklopená muži, někdy žárlí. „Ale když si berete krásnou ženu, nikdy na ni nejste sám, obrazně řečeno,“ podotkl s úsměvem.

Šéfka Trikolóry je podle svého manžela velká romantička. „Pořád je to ještě obyčejná žena. Rád ji donesu kytku. Bohužel ji vždy okamžitě sežerou naše kočky,“ zasmál se Majer.

Kampaň je jako MS ve fotbale

Jeho ženě v září začne vrcholit kampaň pro volby do Poslanecké sněmovny. V médiích přiznává, že spí tři až čtyři hodiny denně. „Já bych to nedal, ale oni to tak mají nastavené v rodině. Jsou zvyklí pracovat 24 hodin denně 365 dní v roce,“ popsal rodinné zázemí své ženy manžel Majerové Zahradníkové.

I pro něj ale představuje horká fáze předvolební kampaně velké nervy. „Je to jako mistrovství světa ve fotbale. Velké nervy, je to dost náročné,“ přiznal s tím, že poslední měsíc před volbami se s manželkou asi ani neuvidí. V současné době se potkávají jen večer doma u televize.

„Jsem přesvědčen, že se Trikolóra dostane do Parlamentu, a myslím, že bude mít i více než pět procent,“ podporuje Majer svou ženu. Podle předvolebního průzkumu STEM pro CNN Prima NEWS by ale volební blok Trikolóry, Svobodných a Soukromníků (TSS) v srpnu obhájil výsledek 3,1 procenta, křesla ve Sněmovně by tedy nezískal.

Tagy:

Hlavní zprávy

Podmínky pro cestování se od pondělí opět mění. Které země se přesouvají do červené?
Cestování

Podmínky pro cestování se od pondělí opět mění. Které země se přesouvají do červené?

Ministerstvo zdravotnictví na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo seznam zemí podle míry rizika nákazy COVID-19. Ten začne platit od pondělí 20. září. Do červené kategorie se přesune Lotyšsko, San Marino a Rumunsko. Oranžová kategorie se rozroste o Island a Portugalsko, včetně Azorských ostrovů. Naopak Slovinsko bude tmavě červené.

Babiš je prototyp leadera, ale také psychopat, říká expert na předvolební kampaně

Českému voliči imponuje vůdcovství. Prototypem leadera je premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Na druhou stranu se ale jedná o psychopata. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl režisér, producent a ideamaker předvolebních kampaní Jakub Hussar. Ten ve volbách pomáhal třeba Vladimíru Franzovi, Pavlu Fischerovi nebo se snažil do Sněmovny dostat hnutí Lidé PRO Mikuláše Mináře.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

Benda tepe zákon o předjíždění: Cyklisté si myslí, že chrání svět před smrdícími auty

Poslanec Marek Benda (ODS) nesouhlasí s novinkou o předjíždění cyklistů. Jsou přeci ti správní, kteří chrání svět před smrdícími auty, rýpl si do zákona, který ve čtvrtek schválila Sněmovna. Podle Bendy není potřeba na veškeré lidské chování legislativa, stačí zdravý rozum. Pirátský poslanec Ondřej Profant ale podotkl, že zákon se schválil kvůli malé aktivitě policistů.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Netolický: Lhůty od stavebního zákona jsou šibeniční, reforma bude stát spoustu peněz

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) je i nadále kritický k novému stavebnímu zákonu z dílny ministerstva pro místní rozvoj. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že například lhůty na vyřízení stavebních povolení jsou od nového zákona „šibeniční, až nerealizovatelné“. A měl i další výtky. Proti těm se staví šéfka zmíněného resortu Klára Dostálová (za ANO).

Dostane žhář z Bohumína doživotí? Obviněný trest přijal, rozhodne soud

Muž obviněný ze způsobení loňského požáru, při kterém v bohumínském panelovém domě zahynulo 11 lidí, by měl ve vězení strávit zbytek života. Jeden ze zmocněnců poškozených, Petr Kausta, to v pátek během jednání v budově krajského soudu řekl novinářům. Podle Kausty se obviněný doznal ke všem skutkům, tedy k vraždě a obecnému ohrožení, z nichž byl obviněn. Přijal také nabídku státního zástupce na doživotní trest vězení.

reklama