CNN Prima News aktivity

aktivity

Výpis příspěvků ke štítku „aktivity“

Překonaly závislost, teď chtějí být lepšími matkami. Pomoci mohou i volnočasové aktivity

Někdy během svého života se staly závislými na návykových látkách, díky svému odhodlání vše překonaly. Řeč je o ženách, které do Doléčovacího centra pro matky s dětmi v zařízení SANANIM přichází po úspěšné léčbě. Účastí ve volnočasových aktivitách absolvují poslední článek v cestě k abstinenci. Centrum však musí pro tyto aktivity shánět finance samo, náklady běžné dotace nepokryjí. Proto se s prosbou o pomoc obrací na veřejnost prostřednictvím sbírky na Znesnáze21.

Ruské aktivity podkopávají demokracii, shodly se na jednání země G7

Země skupiny vyspělých států G7 jsou podle závěrů londýnského jednání jejich ministrů zahraničí znepokojeny ruskými aktivitami, které podle nich mají za cíl podkopávat demokratické státy. Ministři dali rovněž najevo „plnou solidaritu“ se zeměmi, které zasáhly akce ruských zpravodajských služeb. Země skupiny ve středu také mimo jiné vyzvaly Čínu k respektování lidských práv a základních svobod.

Pouze pětina mladých cvičí alespoň hodinu denně. Slováci jsou 2. nejaktivnější, Češi 18. Nejlínější jsou Jihokorejci

Podle uveřejněných dat Světové zdravotnické organizace (WHO) pouze jeden z pěti teenagerů má tolik fyzické aktivity či cvičení, které potřebuje k tomu, aby byl zdravý. Ze 146 sledovaných zemí jsou nejaktivnější náctiletí v Bangladéši, na Slovensku a v Irsku. Čeští teenageři se umístili na osmnáctém místě. Naopak nejhůře jsou na tom v tomto ohledu Jihokorejci, informoval server Daily Mail.