reklama
CNN Prima News Antonín Panenka

Antonín Panenka

Výpis příspěvků ke štítku „Antonín Panenka“

Tondo zůstane nejlepším fotbalistou, s nímž jsem hrál, chválí Panenku bývalý spoluhráč

21. července 2021 11:43

Bylo to jako pohádka. Když jsem poprvé přišel do kabiny Rapidu, znal jsem všechny jenom z televize. Antonín Panenka pro mě zůstane nejlepším fotbalistou, se kterým jsem kdy hrál. Tak vzpomíná v rozhovoru pro CNN Prima NEWS na českou a československou legendu Gerald Willfurth, jeho bývalý spoluhráč z 80. let minulého století.

Mohl jsem za to já, přiznal Fenin k aférce s prostitutkami. Píše o tom knihu

18. června 2021 13:38

Za slavným fotbalovým skandálem, kdy čeští reprezentanti „slavili“ porážku se Slovenskem s prostitutkami, stojí Martin Fenin. Bývalý reprezentant na událost zavzpomínal v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to trenér! a přiznal, že o tom dokonce píše knihu. „Práskat“ ale prý hodlá jen na sebe. Fotbal se podle něj za posledních několik let velmi změnil. Své dojmy z té doby přidal také další host pořadu, fotbalová legenda Antonín Panenka.

Co Čech to trenér! s Panenkou i Feninem: Porazí český nároďák Chorvatsko?

18. června 2021 10:06

Do cesty českého týmu se na probíhajícím Euru postaví finalisté posledního mistrovství světa, Chorvaté. Jaké jsou šance národního týmu, kdo je favoritem zápasu, jak organizátoři řeší málem sestřeleného aktivistu na padáku a je už z nejhoršího venku Christian Eriksen, který zkolaboval přímo na hřišti? To probereme v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to trenér!

Panenka: Maradona vzor do čítanek nebyl, ale hrát proti němu byl zážitek

25. listopadu 2020 23:02

Ve středu svět šokovala zpráva, že ve věku pouhých 60 let zemřela argentinská fotbalová legenda Diego Maradona. Bývalý útočník a později i trenér měl zemřít na infarkt. Jaký to byl hráč? Jaké měl přednosti? A jaký byl Maradona v soukromém životě? V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS na něj zavzpomínal fotbalový internacionál Antonín Panenka.

Panenka boj s koronavirem vyhrál a opustil nemocnici. Nebylo mi do zpěvu, říká zpětně

14. října 2020 13:13

V minulém týdnu prožil krušné chvíle, když byl ve vážném stavu převezen do nemocnice, kde musel pobýt na jednotce intenzivní péče. Legendární český fotbalista Antonín Panenka měl pozitivní test na koronavirus, nyní už je ale z nejhoršího venku. Bývalá opora Bohemians Praha a současný čestný prezident tohoto vršovického klubu se z onemocnění COVID-19 vyléčil a mohl zamířit domů. Stále ho však trápí zápal plic.

reklama