reklama
CNN Prima News Antonín Panenka

Antonín Panenka

Výpis příspěvků ke štítku „Antonín Panenka“

Mohl jsem za to já, přiznal Fenin k aférce s prostitutkami. Píše o tom knihu

Za slavným fotbalovým skandálem, kdy čeští reprezentanti „slavili“ porážku se Slovenskem s prostitutkami, stojí Martin Fenin. Bývalý reprezentant na událost zavzpomínal v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to trenér! a přiznal, že o tom dokonce píše knihu. „Práskat“ ale prý hodlá jen na sebe. Fotbal se podle něj za posledních několik let velmi změnil. Své dojmy z té doby přidal také další host pořadu, fotbalová legenda Antonín Panenka.

Co Čech to trenér! s Panenkou i Feninem: Porazí český nároďák Chorvatsko?

Do cesty českého týmu se na probíhajícím Euru postaví finalisté posledního mistrovství světa, Chorvaté. Jaké jsou šance národního týmu, kdo je favoritem zápasu, jak organizátoři řeší málem sestřeleného aktivistu na padáku a je už z nejhoršího venku Christian Eriksen, který zkolaboval přímo na hřišti? To probereme v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to trenér!

Panenka: Maradona vzor do čítanek nebyl, ale hrát proti němu byl zážitek

Ve středu svět šokovala zpráva, že ve věku pouhých 60 let zemřela argentinská fotbalová legenda Diego Maradona. Bývalý útočník a později i trenér měl zemřít na infarkt. Jaký to byl hráč? Jaké měl přednosti? A jaký byl Maradona v soukromém životě? V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS na něj zavzpomínal fotbalový internacionál Antonín Panenka.

Panenka boj s koronavirem vyhrál a opustil nemocnici. Nebylo mi do zpěvu, říká zpětně

V minulém týdnu prožil krušné chvíle, když byl ve vážném stavu převezen do nemocnice, kde musel pobýt na jednotce intenzivní péče. Legendární český fotbalista Antonín Panenka měl pozitivní test na koronavirus, nyní už je ale z nejhoršího venku. Bývalá opora Bohemians Praha a současný čestný prezident tohoto vršovického klubu se z onemocnění COVID-19 vyléčil a mohl zamířit domů. Stále ho však trápí zápal plic.

Panenka je ve stabilizovaném stavu. Manželku překvapilo, jak moc si ho celý svět váží

Aktualizováno

Z nejhoršího je naštěstí venku. Legendární český fotbalista Antonín Panenka zamířil ve středu ve vážném stavu na jednotku intenzivní péče benešovské nemocnice. U střelce památné penalty se potvrdila nákaza koronavirem. O dva dny později už je situace příznivější a bývalá ikona pražských Bohemians je ve stabilizovaném stavu. Během pátku by Panenka měl být převezen do Prahy k ošetřujícímu lékaři.

reklama