reklama
CNN Prima News bezdomovci

bezdomovci

Výpis příspěvků ke štítku „bezdomovci“

Temný okraj Litvínova. Skryté stanové městečko s bezdomovci se každý rok zvětšuje

19. října 2021 07:10

Štáb CNN Prima NEWS se v pondělí dostal do stanového městečka bezdomovců, které už téměř deset let roste na okraji Litvínova. Místní strážníci o něm vědí. Vzhledem k tomu, že leží na soukromém pozemku, však mohou jen sledovat, jak se jeho plocha rok od roku rozrůstá. A spolu s ním se zvyšuje i počet trestných činů, které v souvislosti s obyvateli městečka musí strážníci řešit.

S ročním dítětem bydleli ve stanu. Ostravští strážníci řeší nevídanou věc

11. října 2021 17:46

Ostravští strážníci se v neděli večer setkali s nezodpovědnými rodiči, kteří s ročním dítětem bydleli ve stanu. Při večerní kontrole osob bez přístřeší v Bělském lese narazili na stan, ze kterého se ozýval dětský pláč. Oba rodiče strážníkům sdělili, že jsou tu pouze dočasně, než si najdou nějaké bydlení. Orgán sociálně-právní ochrany dětí se bude celou situací dále zabývat.

Plzeňský kraj před volbami: Místní si stěžují na nepořádek, dopravu i bezdomovce

30. září 2021 10:21

Předvolební reportáže po České republice štáb CNN Prima NEWS tentokrát zavedly do Plzeňského kraje. Má přes 590 tisíc obyvatel, kteří ho opakovaně v různých anketách označují jako vůbec nejlepší místo pro život v České republice. Místním však život komplikuje rozkopané město, bezdomovci nebo nepořádek. Jak na tyto problémy reagují politici před volbami?

Bezdomovců v Praze přibývá. Jsou mezi nimi i lidé, kteří měli normální práci a bydlení

25. srpna 2021 16:00

Bezdomovců v Praze přibývá. Mnohdy se jedná o lidi, kteří měli normální práci i bydlení, upozorňuje antropolog Petr Vašát. Zvyšující se počet lidí na ulici potvrdil v pořadu 360° také Ivan Douda, psycholog nadace Drop In. Je potřeba zlepšit komunikaci a spolupráci, shodli se se starostkou Prahy 5 Renatou Zajíčkovou (ODS) a starostou Prahy 1 Petrem Hejmou (STAN) ve vysílání CNN Prima NEWS.

reklama