reklama
CNN Prima News bojovník

bojovník

Výpis příspěvků ke štítku „bojovník“

Islámský stát přebral taktiku Tálibánu a děsí jeho bojovníky. Zabíjí je lepivými bombami

9. října 2021 05:58

Noví afghánští vůdci z řad Tálibánu svrhli před více než měsícem vládu v Kábulu podporovanou Západem, nyní ale v zemi čelí vnitřnímu nepříteli. Ten od nich přitom převzal mnoho strategií, jimiž se vyznačovalo jejich vlastní úspěšné partyzánské vojenské tažení. Jednou z nich je takzvaná městská válka, napsala dnes agentura Reuters.

Mrazivé svědectví Afghánky, která uprchla před smrtí: Tálibánci znásilňují i mrtvoly

26. srpna 2021 06:03

Strach Afghánců z Tálibánu, který se řídí extremistickým prosazováním práva šaría, je opodstatněný. Důvodem nejsou jen hrozivá slova tálibských vůdců, ale především činy válečníků, kteří se mnohdy chovají hůře než divoká zvěř. Na kontě mají hromadná znásilnění, brutální popravy a dokonce i pohlavní styky s mrtvými těly svých obětí.

Sportovci vyrazili do boje s katastrofou. Na jihu Moravy pomáhá Kempný i Procházka

27. června 2021 10:16

Mohl poslat peníze a mít klid. Místo toho si však slavný český hokejista Michal Kempný sundal tričko a šel pomáhat s odklízením škod způsobených tornádem na jižní Moravě. Tak komentují fanoušci dobrovolnictví v Lužicích, díky kterému si Kempný vysloužil i jejich obdiv. Jeho pomoc ocenili o to víc, že do místa, které zdevastovala přírodní katastrofa, přijel automaticky. Na jih Moravy dorazil také profesionální bojovník Jiří Procházka.

Šampion MMA Procházka: Vítězit můžete i díky temné síle. Snažím se to ale nedělat

26. května 2021 07:15

Svým nedávným vítězstvím v Las Vegas šokoval celý svět MMA. Za globálně oceňovaným úspěchem bojovníka Jiřího Denisy Procházky není ani zdaleka pouze fyzická dřina. Svalovec s extravagantním účesem v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, k čemu je v kleci dobrá jak samurajská moudrost, tak někdy též nenávist. Že mu pomáhá strach. A že do zápasu chodí připraven i zemřít.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

Český samuraj Procházka si za KO v zápase UFC vysloužil i animované video

3. května 2021 23:43

Bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA) Jiří Procházka v Las Vegas zazářil tak výrazně, že o jeho víkendové bitvě v UFC vzniklo už i animované video. Známý umělec Mojahed Fudailat, který se zaměřuje na ty největší světové hvězdy bojových sportů, umělecky zpracoval i Procházkův sobotní knockout, který Čech uštědřil Američanovi Dominikovi Reyesovi.

reklama