reklama
CNN Prima News bojovník

bojovník

Výpis příspěvků ke štítku „bojovník“

Sportovci vyrazili do boje s katastrofou. Na jihu Moravy pomáhá Kempný i Procházka

Mohl poslat peníze a mít klid. Místo toho si však slavný český hokejista Michal Kempný sundal tričko a šel pomáhat s odklízením škod způsobených tornádem na jižní Moravě. Tak komentují fanoušci dobrovolnictví v Lužicích, díky kterému si Kempný vysloužil i jejich obdiv. Jeho pomoc ocenili o to víc, že do místa, které zdevastovala přírodní katastrofa, přijel automaticky. Na jih Moravy dorazil také profesionální bojovník Jiří Procházka.

Šampion MMA Procházka: Vítězit můžete i díky temné síle. Snažím se to ale nedělat

Svým nedávným vítězstvím v Las Vegas šokoval celý svět MMA. Za globálně oceňovaným úspěchem bojovníka Jiřího Denisy Procházky není ani zdaleka pouze fyzická dřina. Svalovec s extravagantním účesem v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, k čemu je v kleci dobrá jak samurajská moudrost, tak někdy též nenávist. Že mu pomáhá strach. A že do zápasu chodí připraven i zemřít.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

Český samuraj Procházka si za KO v zápase UFC vysloužil i animované video

Bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA) Jiří Procházka v Las Vegas zazářil tak výrazně, že o jeho víkendové bitvě v UFC vzniklo už i animované video. Známý umělec Mojahed Fudailat, který se zaměřuje na ty největší světové hvězdy bojových sportů, umělecky zpracoval i Procházkův sobotní knockout, který Čech uštědřil Američanovi Dominikovi Reyesovi.

Sám proti armádě. Drsňák při demonstraci v Rusku zmlátil celé komando

Občas těžkooděncům nemusí stačit ani speciální výcvik. Přesvědčila se o tom vyhlášená ruská jednotka OMON, když si v Moskvě při potlačování demonstrace na podporu Alexeje Navalného troufla na zdánlivě neškodného chlapíka. Ozbrojenci čekali tváří v tvář jedinému soupeři lehkou práci, místo toho ale dostali nakládačku. Pokud se potvrdí první zprávy z místa, bude výsledek incidentu pochopitelnější – proti komandu totiž zřejmě stál bojovník MMA Anzor Azyjew.

reklama