reklama
CNN Prima News budova

budova

Výpis příspěvků ke štítku „budova“

V troskách budovy na Floridě se našla další čtyři těla. Obětí tragédie je už 36

Aktualizováno

Na 36 mrtvých v úterý stoupla bilance částečného kolapsu dvanáctipatrové budovy nedaleko amerického města Miami, když představitel hasičů informoval rodiny obětí o nálezu dalších čtyř těl. Uvádí to agentura AP. Záchranáři tento týden pokračují v prohledávání trosek v městečku Surfside poté, co byl zbytek bytového komplexu z bezpečnostních důvodů zdemolován. Stále se pohřešuje více než stovka lidí.

V Miami se zřítila část výškové budovy. Pohřešuje se celkem 51 lidí

Aktualizováno

Nejméně jednoho mrtvého a deset zraněných si dnes vyžádalo zřícení jednoho křídla 12patrové budovy na jihu Floridy. Při následné masivní záchranné operaci se z trosek podařilo vyprostit dva přeživší, celkem bylo z areálu evakuováno více než 30 lidí, informovaly úřady několik hodin po neštěstí. Místní starosta varoval, že obětí bude zřejmě více, okresní činitelka v rozhovoru s televizí CNN hovořila o 51 pohřešovaných obyvatelích.

Destinnová bez talentu a Kemrovy zlaté šrouby. Národní divadlo slaví 140 let

Mnozí z nás ho považují za centrum české kultury. Ač se tomu někomu možná nechce věřit, v pátek od otevření Národního divadla uplynulo 140 let. Věděli jste ale, že pěvkyni Emu Destinnovou do „Zlaté kapličky“ nepřijali pro údajný nedostatek talentu nebo o zlatých šroubech herce Josefa Kemra? Tyto a další zajímavosti prozradil tiskový mluvčí Národního divadla Tomáš Staněk.

reklama