CNN Prima News čelní střet

čelní střet

Výpis příspěvků ke štítku „čelní střet“

Tragédie v Olomouci. Tramvaj zachytila vystupující ženu, devastujícím zraněním podlehla

V Olomouci během čtvrtečního odpoledne usmrtila sedmaosmdesátiletou seniorku jedoucí tramvaj. Tragická událost se stala poté, co ženu při vystupování zachytily dveře a vůz se rozjel. Případ policie vyšetřuje pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti, informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová. Zástupci Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) okolnosti nehody ve čtvrtek nechtěli komentovat. Uvedli pouze, že čekají na výsledky šetření policie.

Léto plné tragédií, reaguje Babiš na srážku vlaků. Jurečka volá po větší bezpečnosti

Léto plné tragédií. Tak reagoval na železniční neštěstí u obce Milavče na Domažlicku premiér Andrej Babiš (ANO). Střet rychlíku a osobního vlaku nepřežili podle informací CNN Prima NEWS tři lidé. Desítky dalších jsou zraněny, někteří z nich zůstávají v kritickém stavu. Šéf lidovců Marian Jurečka volá po zlepšení bezpečnosti na českých železnicích.

Protijedoucí vlaky dělilo zhruba pět set metrů od srážky v Jablonném nad Orlicí

Aktualizováno

508 metrů dělilo ve středu ráno dva vlaky společnosti Leo Express od čelního střetu. Dostaly se totiž na jedné koleji proti sobě. Mimořádnou událost, ke které došlo v Jablonném nad Orlicí, teď šetří Drážní inspekce, jak upozornil web Zdopravy.cz. Podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala projel jeden ze strojvedoucích projel návěstidlo „stůj“.