reklama

Čeští olympionici vyrazili na dovolenou. Kde všude je můžete potkat?

Odpočinout si na nějakou dobu od sportu a užít si chvíle pohody a relaxu se rozhodli někteří čeští sportovci. A proto ihned po návratu z olympijského Tokia vyrazili na dovolenou. Někteří zvolili exotické destinace, jiní naopak po i tak exotickém Japonsku vyjeli s rodinou do ověřených míst. Kde všude můžete české olympioniky potkat?

reklama

Za exotikou vyrazila tenistka Barbora Krejčíková a relaxu si užívala ve slunečné Dubaji. Tam ale strávila jen chvíli a o několik dní později se ohlásila z amerického Cincinnati, kde ji čekal další prestižní tenisový turnaj.

Do vzdálenější destinace odletěla na dovolenou také Karolína Plíšková. Chvíle volna strávila na Bahamách. S novými silami se poté vypravila na tenisový turnaj do kanadského Montrealu.

Mnozí čeští olympionici zvolili ověřenou destinaci. Střelec a držitel olympijského zlata Jiří Lipták vyrazil se svou rodinou odpočívat do Chorvatska. Tam zamířil také střelec Jakub Tomeček a Liptákovi na Instagramu vzkázal, že by se mohli sejít ve Splitu. „Zastav se v týdnu ve Splitu,“ napsal.

Oblíbenou dovolenkovou destinaci zvolil také šermíř Alexander Choupenich a k moři zamířil se svou přítelkyní. Fanouškům se na Instagramu hlásil od nejznámějšího chorvatského národního parku Plitvická jezera.

I když olympiáda pro cyklistku Terezu Neumanovou nedopadla podle jejích představ a po příletu do Tokia navíc strávila několik dní v izolaci, týden dovolené si neodpustila. Relaxu si užívala v maďarské Budapešti, odkud svým fanouškům poslala pozdrav. „Týden volna je za mnou a nyní se cítím opět připravená začít tvrdě trénovat před závěrečnou částí sezóny,“ napsala na Instagramu.

Některé české sportovce čekají v brzké době závody, a tak místo dovolené tráví svůj čas v posilovně. Na dovolenou zatím neodjela golfistka Klára Spilková, která se na olympiádě v Tokiu umístila na 23. místě. Maká na sobě a na sociálních sítích sdílí videa z fitness centra.

Na dovolenou neodjel ani vodní slalomář Jiří Prskavec, který si z Tokia dovezl zlatou medaili. Ten se nyní připravuje na mistrovství světa v Bratislavě.

„Poslední dny jsou dost náročné, ale co je hlavní, že ruce už by asi zase chtěly držet pádlo. MS v Bratislavě je za pár týdnů a já se docela těším, že si letos ještě sjedu pořádné závody,“ napsal Prskavec na Instagramu.

Tagy:
dovolená Dubaj Karolína Plíšková Barbora Krejčíková Chorvatsko Bahamy sportovci Letní olympijské hry v Tokiu 2021 Alexander Choupenitch Jiří Lipták

Hlavní zprávy

Kajínek: EU se zbláznila. Zakázat doživotním vězňům navazovat kontakty je nesmysl
Rozhovor

Kajínek: EU se zbláznila. Zakázat doživotním vězňům navazovat kontakty je nesmysl

Dánsko má v plánu zakázat vězňům, kteří jsou odsouzeni na doživotí, aby skrze dopisy a telefonáty navazovali romantické vztahy. K tomuto kroku chce vláda přistoupit zejména kvůli fanynkám, které odsouzeným zasílají desítky až stovky dopisů. Co si o návrhu dánské vlády myslí nejznámější český vězeň Jiří Kajínek, který si až do udělení milosti odpykával doživotní trest? Svůj názor sdělil v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Modernizovaný úsek D1 se musí znovu opravovat
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Modernizovaný úsek D1 se musí znovu opravovat

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Naprostá katastrofa. I tak se roky mluví o tom, jak Češi staví dálnice. Ale věděli jste, že i třeba za vlády Petra Nečase, kdy se zavírala jedna rozestavěná dálnice za druhou – a málokdo z oboru mu to zapomene, se postavilo a opravilo více dálnic, než za Babišovy vlády? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Řidiči, pozor. Běžný lék na úzkost vás může připravit o řidičák kvůli drogám

Běžně používaný lék Trittico, který lékaři předepisují na stavy úzkosti, může vyvolat falešně pozitivní výsledek testu na drogy. Policie přitom při kontrole v takovém případě nemusí brát ohled ani na potvrzení od lékaře a může na místě zabavit řidičský průkaz do doby, než jsou k dispozici výsledky krevních testů. Na ty se ale čeká i několik týdnů.

Podmínky pro cestování se od pondělí opět mění. Které země se přesouvají do červené?

Ministerstvo zdravotnictví na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo seznam zemí podle míry rizika nákazy COVID-19. Ten začne platit od pondělí 20. září. Do červené kategorie se přesune Lotyšsko, San Marino a Rumunsko. Oranžová kategorie se rozroste o Island a Portugalsko, včetně Azorských ostrovů. Naopak Slovinsko bude tmavě červené.

Perou se o stín a trpí hlady. Na hranici USA a Mexika dorazily tisíce migrantů

Na hranici mezi Mexikem a americkým státem Texas se utábořilo už přes 10 tisíc převážně haitských migrantů. Provizorní tábor se rychle rozrůstá, životní podmínky ale nejsou nejen kvůli vysokým teplotám ideální. Počet zadržených migrantů na přechodu obou zemí přesáhl v červenci a srpnu poprvé za 21 let hranici 200 tisíc. Republikáni ze všeho viní prezidenta Joea Bidena.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Babiš je prototyp leadera, ale také psychopat, říká expert na předvolební kampaně

Českému voliči imponuje vůdcovství. Prototypem leadera je premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Na druhou stranu se ale jedná o psychopata. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl režisér, producent a ideamaker předvolebních kampaní Jakub Hussar. Ten ve volbách pomáhal třeba Vladimíru Franzovi, Pavlu Fischerovi nebo se snažil do Sněmovny dostat hnutí Lidé PRO Mikuláše Mináře.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama