CNN Prima News chodci

chodci

Výpis příspěvků ke štítku „chodci“

Dva Poláci si to namířili po D1 pěšky do Brna. Poberte je, volal překvapený řidič policistům

20. listopadu 2022 08:56

Řidiče na dálnicích občas překvapí ledacos. Chodce nebo cyklisty v provozu ale člověk obvykle nečeká. Přesto v Česku k takovým případům dochází. Naposledy museli policisté řešit dva polsky mluvící turisty. Ti se pěšky po dálnici D1 vypravili do Brna. Výjimkou nejsou ani cyklisté, kteří si dálnici pletou s cyklostezkou.

Nedostatek strážníků vyřešilo Znojmo po svém. Přechody u škol hlídají penzisté ve vestách

28. května 2022 18:52

Jihomoravské Znojmo trápí nedostatek strážníků. Čtyřicítka mužů prý na veškerou činnost městu nestačí. Vedení městské policie se ale se situací vypořádalo po svém. Na bezpečnost dětí v okolí základních škol dohlížejí penzisté. Absolvují rychlokurz a jdou do akce. Za hodinu dozoru u přechodu si vydělají 120 korun.

Děsivá srážka na Trutnovsku: Mladík najel do páru s kočárkem, pět lidí je v nemocnici

13. května 2022 13:34

Řidič osobního auta u Bílé Třemešné na Trutnovsku ve čtvrtek odpoledne srazil dva lidi, kteří vedli kočárek s kojencem. Dítě zdravotníci letecky transportovali do nemocnice, chodci utrpěli těžká zranění. V nemocnici s lehkými zraněními skončili i 19letý řidič a jeho nezletilá spolujezdkyně. Informovala v pátek mluvčí policie Iva Kormošová.

Živě
ON-LINE 15. den OH: Fuksa vyplul suverénně za medailí, mílařka Mäki ve finále poslední

5. srpna 2021 23:00

Česká výprava se na olympiádě v Tokiu snažila o zisk další medaile. Mílařka Kristiina Mäki ovšem ve finále v běhu na 1 500 metrů skončila poslední, ale nemá se za co stydět. Do finále se pak nepodívají čeští parkuristé či štafeta čtyřstovskařů. Závody mají za sebou také všichni čeští chodci, umístili se ve třetí, respektive páté desítce. Největší úspěch dne dosáhl kanoista Martin Fuksa, který suverénně postoupil do zítřejšího semifinále.