CNN Prima News Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Kaiser“

Babišovi rozsudek před volbami neuškodí. Kauza už je zkonzumovaná, míní komentátoři

Soud kolem kauzy Čapí hnízdo vrcholí. Verdikt by měl padnout v pondělí, tedy ještě před prvním kolem prezidentských voleb, které bude zahájeno v pátek 13. ledna. Státní zástupce navrhl pro šéfa hnutí ANO Andreje Babiše i jeho někdejší poradkyni Janu Nagyovou tříleté podmínky a peněžité tresty. Podle mnoha komentátorů ovšem ani vynesení nepravomocného rozsudku Babišovi v prezidentské kampani nijak zvlášť neuškodí.

Úřad prezidenta ztratí na váze, ať vyhraje kdokoli. Stropnický nemá šanci, říká komentátor

Úřad prezidenta ztratí na váze, ať ve volbách vyhraje kdokoli, tvrdí komentátor webu Echo24 Daniel Kaiser. Po třech výrazných osobnostech, které se prosadily v politice už v průběhu 90. let, totiž ve volbách pravděpodobně zvítězí kandidát bez zajímavého názoru. Velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický, o jehož kandidatuře se nyní spekuluje, podle něj nemá šanci zvítězit. „V politice nic moc nepředvedl,“ zdůraznil Kaiser v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Rozsudek smrti pro spalovací motory? Skandál, co si to EU dovoluje, zlobí se komentátor

Ministři životního prostředí zemí Evropské unie jednají o podrobnostech reformy emisního trhu i omezení prodeje nových aut se spalovacími motory. Radikální návrh, který má začít platit již v roce 2035, má napříč členskými státy mnoho kritiků. Mezi nimi je i politický komentátor Daniel Kaiser. Ten celou věc označil za skandální zasahování Evropské unie do každodenních potřeb lidí.

Komentátoři: Babiš si hlasování o důvěře užívá, ANO předělává pro prezidentské volby

Bývalý předseda vlády Andrej Babiš (ANO) si středeční hlasování o důvěře novému kabinetu Petra Fialy (ODS) vyloženě užívá. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl komentátor Lidových novin Petr Kamberský. Podle dalšího komentátora Daniela Kaisera z Týdeníku Echo je zjevné, že se hnutí ANO začíná měnit na Babišovu volební organizaci před prezidentskými volbami.