CNN Prima News Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Radcliffe“

Nejzábavnější strýček s obrovským srdcem. Jak na „Hagrida“ vzpomínají Harry či Harmiona?

15. října 2022 18:31

Smrt herce Robbieho Coltrana, který se do paměti fanoušků zapsal zejména ztrvárněním Rubeuse Hagrida v sérii Harry Potter, zasáhla lidi z celého světa. Zejména herečtí kolegové ze ságy o mladém čarodějovi okamžitě začali sdílet kondolence a svým sledujícím přiblížili, co pro ně Coltrane znamenal. Co o společných chvílích na place prozradila filmová Hermiona či samotný Harry Potter?

Další hvězda Harryho Pottera se obula do Rowlingové. Autorka čelí obvinění z transfobie

30. prosince 2021 07:31

Hvězda z filmů o Harry Potterovi se ohradila proti slovům spisovatelky J. K. Rowlingové. Herec Chris Rankin, který ve filmech ztvárnil Percyho Weasleyho, označil transgender názory spisovatelky za „škodlivé“. Stal se tak dalším kritikem autorky, díky jejímuž dílu se stal slavným. Rowlingová čelí obvinění z transfobie poté, co v roce 2020 zesměšňovala článek, v němž se řešila genderová neutrálnost. V minulosti ji kritizovali i další herci. J. K. Rowlingová bude chybět na všech oslavách, které se k výročí pořádají.

Herci z Harryho Pottera se vrací do Bradavic. Kdo upadl v nemilost a na oslavy nepřijede?

20. listopadu 2021 11:22

Tvůrci filmů o Harrym Potterovi přichystali fanouškům čaroděje z Bradavic krásný dárek. Ke 20. výročí totiž chystají velkou filmovou oslavu a zvány jsou mnohé herecké hvězdy. Ovšem tu, která příběhy čarodějného učně vymyslela, nepozvali. Spisovatelka J. K. Rowlingová měla upadnout v nemilost po svých výrocích o transgender komunitě.