CNN Prima News diváci

diváci

Výpis příspěvků ke štítku „diváci“

Speciál k prezidentským volbám na Slovensku. Nabídne výsledky i analýzy

Supervolební rok na CNN Prima NEWS pokračuje. Po americkém volebním superúterý přišla slovenská volební noc. Speciálním vysíláním, které odstartovalo 23. března a pokračovalo celou noc, provedla diváky pětice moderátorů ve složení Terezie Tománková, Libor Bouček, Petr Suchoň, Petr Převrátil a Barbora Zlatohlávková. Mezi mnoha dalšími hosty nabídla speciál hned v úvodu rozhovory se slovenským exprezidentem Andrejem Kiskou a bývalým českým prezidentem Václavem Klausem.

Zemřela hvězda Česko Slovensko má talent. Rapper dojal diváky silným životním příběhem

K tragické nehodě došlo během čtvrtečního večera v Bratislavě. Záchranné složky k ní vyjížděly okolo 23. hodiny na Zlaté Piesky, muž i přes rychlý zásah při převozu do nemocnice svým zraněním podlehl. Podle informací TV JOJ měl při havárii zahynout známý účastník soutěže Česko Slovensko má talent Enrico Miško, který diváky ohromil svým emotivně silným příběhem přetaveným do rapového vystoupení.

Brzobohatý o muzikálu Anděl Páně: Názor autora filmu Jiřího Stracha mě nezajímá

Jsem šťastný, že muzikál Anděl Páně, který uvádí Hudební divadlo Karlín, má u lidí takový úspěch, prohlásil Ondřej Gregor Brzobohatý v pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Zároveň přiznal, že vůbec netuší, co si o muzikálu myslí režisér Jiří Strach, který je autorem filmového zpracování pohádky Anděl Páně. Vzhledem k tomu, že Strach je filmař, nikoli divadelní režisér, jeho názor ho ani nezajímá.

Úspěšné září skupiny Prima. Diváky oslovil volební speciál i nový seriál Pod hladinou

Mediální skupina Prima v 39. týdnu zvítězila v celodenním vysílání u cílové skupiny 15+ se share 29,83 %. Stanice Prima zaznamenala svůj třetí nejlepší týden od roku 2022 a čtyřikrát se stala vítězem večera u nezpravodajských pořadů. Úspěch mělo i slovenské volební studio CNN Prima NEWS. Seriál Pod hladinou přilákal více než milion diváků a dařilo se i Prima KRIMI.

Kazmův film vidělo přes půl milionu lidí. Řadě kin zachránil sezonu, říká distributor

Přes 500 tisíc diváků už vidělo během pouhých 20 dnů promítání v kinech celovečerní film ONEMANSHOW: The Movie. Snímek se stal během srpna extrémně diskutovanou událostí, vzbudil nebývalou vlnu ohlasů a kontroverzí, někteří lidé ho milují, zatímco jiní kritizují. Jisté je, že se stal jedním z divácky nejúspěšnějších filmů poslední doby.

Kazma zboural česká kina. Že na to šel někdo už jedenáctkrát? Lidi jsou blázni, směje se

Filmový svět je místem plným názorů, interpretací a často i prudkých debat. Když Kazma ohlásil svůj nový film, mnozí filmoví kritici se nemohli dočkat, až ho roztrhají na kousky. Nicméně když se závěrečné titulky promítly první den na stříbrných plátnech po celém Česku, situace byla diametrálně odlišná. Kazma svým filmem nejen pohřbil veškerou kritiku, ale zároveň stanovil nový standard v českém filmovém průmyslu. Jeden z diváků prý film navštívil dokonce jedenáctkrát. Všichni ale tak nadšení nebyli. Například zpěvák Jan Bendig prý čekal víc.

CNN Prima NEWS spustí podcastové oddělení. Televize nabídne každý týden aktuální speciál

Multiplatforma CNN Prima NEWS přinese na podzim oblíbené speciály a spustí zcela nové podcastové oddělení. To nabídne mimo jiné Krimi videopodcast: Hlasy zločinu, v němž moderátor Václav Janata a novinář Jakub Kvasnička přiblíží více než jen popis největších kriminalistických kauz – aktuálních i těch, ze kterých českou veřejnost mrazí už desítky let. Důležitost ekonomických témat opět vyzdvihne nově rozšířený pořad Co na to vaše peněženka a to každý všední den. Vzhledem k vysoké divácké oblibě přinese podzim ještě více speciálních vysílání a ponese se tak v duchu – co týden, to speciál. Divákům v nich budeme opět detailně přibližovat tuzemská i světová témata a události, které je aktuálně nejvíce zajímají. A díky prezidentským volbám dosáhl i web CNNPrima.cz historicky nejlepších výsledků, kdy měsíčně navštíví stránky přes tři miliony reálných uživatelů.

Pohádkový seriál plný romantiky i detektivky. Co nového divákům přinese podzim na Primě?

Skupina Prima na podzim představí hned pět nových seriálů, nabídne ale i pokračování těch nejúspěšnějších. Hlavním tahákem je dvanáctidílný pohádkový příběh s dobrým koncem Eliška a Damián, který startuje již v sobotu 2. září. Středeční večery budou zasvěceny žánru krimi a detektivka. Od středy 30. srpna uvidí diváci osmidílný seriál Pod hladinou z prostředí potápěčů a poříční policie, na konci října naváže pokračování úspěšného seriálu s Vojtou Kotkem v hlavní roli, Einstein 2. Úterní a čtvrteční večery budou tradičně patřit ZOO. Streamovací platforma prima+ uvede koprodukční minisérii Na vlnách Jadranu, rodinnou komedii ze školního prostředí Malá velká liga a ztřeštěný komediální seriál Banáni, který karikuje nedávnou kauzu o netradiční zásilce kokainu schované v bedně banánů.