reklama
CNN Prima News diváci

diváci

Výpis příspěvků ke štítku „diváci“

Prima kamínkování: Slunečná nebo Sestřičky. Jaký kamínek diváků se vám nejvíce líbí?

Televize Prima na léto připravila dobrodružnou prázdninovou zábavu. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemňovala procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den. A diváci pak kamínky nacházeli díky indiciím na různých místech po celém Česku. To jim ale nestačilo a začali nám posílat vlastní kamínky s tematikou Prima pořadů. Který u vás zaboduje nejvíce?

Hlavní cenu ve Varech získal film o migrantech. Oceněni byli i Ethan Hawke a Jan Svěrák

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se pomalu chýlí ke konci. Návštěvnost diváků byla i přes nezvyklé datum konání vysoká. K sobotnímu ránu se prodalo přes sto tisíc vstupenek. Herci Johnny Depp a Ethan Hawke se v sobotu opět setkali s nadšenými fanoušky. V Hlavní soutěži pak zvítězil koprodukční film Strahinja srbského režiséra Stefana Arsenjeviče. Oceněni byli i Hawke a Jan Svěrák.

Na fotbal může od nové sezony pět tisíc lidí. Na Spartu či Slavii dvojnásobek

Od nové sezony první a druhé fotbalové ligy se zvýší povolený počet diváků na stadionech. Všude bude moci být pět tisíc příznivců, někde i více. Na zápasy mistrovské Slavie bude moci do Edenu téměř deset tisíc fanoušků. Diváci budou muset v rámci trvajících opatření proti koronaviru doložit bezinfekčnost a v hledišti mít respirátory. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže.

Poloprázdné stadiony, jen Maďarsko naplní „dům“. Jak je to se vstupenkami na Euro?

Bouřlivá atmosféra, vyprodané vstupenky. To jsou věci, které zkrátka k fotbalovému turnaji Euro patří. Letošní mistrovství Evropy v tomto bude jiné. Lístky už sice skoro nejsou k dispozici, ale za to může fakt, že loni udeřil koronavirus a odložený šampionát bude moci navštívit výrazně omezený počet diváků. Až na jedinou výjimku – stadion Ference Puskáse v Budapešti, kde zákonitě kulisa nedosáhne úrovně předchozích ME.

Atmosféro, vítej, pandemie, sbohem. Fanoušci v NHL se vrací na stadiony ve velkém

Rychlé tempo očkování ve Spojených státech amerických dovoluje postupně čím dál tím více zaplňovat tribuny při sportovních akcích, a to včetně hokejové NHL. Atmosféra ve většině arén není v celosvětovém měřítku dlouhodobě považována za bůhvíjakou, ale po roce úplně či skoro prázdných sedaček připomíná často i přes 50 procent obsazené kapacity peklo.

Od 17. května až 700 lidí na venkovních akcích, chce Zaorálek. Uvnitř o něco méně

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) prozradil plán pro rozvolňování v kultuře. Venkovních akcí by se od 17. května mohlo účastnit až 700 sedících diváků a vnitřních až 400 diváků. „Pokud to v pondělí schválí vláda,“ sdělil ve čtvrtek po setkání se zástupci kulturních organizací. Od pondělí 10. května se otevřou muzea, galerie a památky i v těch krajích České republiky, kde dosud nebyly přístupné veřejnosti.

reklama