Dobrá zpráva pro fanoušky Krucipüsku: Stav zpěváka Hajíčka se po nehodě lepší, poslal i vzkaz

Pozdrav přímo z nemocničního lůžka poslal svým příznivcům frontman metalové kapely Krucipüsk Tomáš Hajíček. Hudebníkův zdravotní stav se po nehodě z minulého týdne každým dnem zlepšuje. Prostřednictvím svých spoluhráčů poděkoval lidem za podporu. O budoucích koncertech se mimo jiné vyjádřil s humorem sobě vlastním.

Příspěvek na facebookovém profilu kapely uvedli spoluhráči přezdívkou „Immortal Tom“, tedy „Nesmrtelný Tom“. Zpěvák poslal všem fanouškům i podporovatelům „pozdrav z ÚVN, kde se o něj parádně starají, každý den se cítí lépe a už vymýšlí, jakým způsobem bude schopen odehrát festivaly“.

K TÉMATU: Prahu čeká hudební nálož: United Islands of Prague nabízí evropský indie-pop či hyperpunk

„Děkuje všem za podporu a bylo tam taky něco v tom smyslu, ať si nemyslíte, že si od něj nějak dlouho odpočinete, protože vám zase brzo nakope pr*ele,“ uvedla skupina, jež doufá v co nejbližší návrat na pódia.

IMMORTAL TOM vám posílá pozdrav z ÚVN kde se o něj parádně starají, každý den se cítí lépe a už vymýšlí jakým způsobem...

Posted by Krucipüsk on Monday, April 22, 2024

Hajíček měl minulé pondělí nehodu na motorce. Vzhledem k rozsahu zranění musel být převezen do nemocnice vrtulníkem. V Ústřední vojenské nemocnici ho poté lékaři operovali několik hodin.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Voráček ukončil kariéru. Na led už nemůžu, smířil jsem se s tím, říká v exkluzivním rozhovoru

Tagy: