reklama
CNN Prima News drogerie

drogerie

Výpis příspěvků ke štítku „drogerie“

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují

24. září 2021 05:38

Přestože je nošení respirátorů či nanoroušek nadále povinné například v MHD či ve vnitřních prostorech, Češi je v posledních měsících z velké části znovu vyměnili za klasické roušky, k čemuž přispěly teplé letní počasí a ústup epidemie. Samotní obchodníci přiznávají, že odbyt respirátorů během letních měsíců poklesl a naopak se začaly opět prodávat klasické chirurgické roušky.

Když nemůžeš zdražit, tak to zmenši. Jak zboží v obchodech požírá „smrskflace“

13. května 2021 06:14

Růst cen v Česku se v dubnu vrátil nad tři procenta. Ekonomové očekávají, že inflace u nás zdaleka neřekla poslední slovo a že nás v dalších měsících čeká ještě větší zdražování. Vyšší ceny se ale dají před zákazníky šikovně schovat. Například snižováním objemu či gramáže nejen potravinářských produktů. Jaké jsou oblíbené triky výrobců?

Češi skupují testy na covid. Pořídíte je v dalších supermarketech, jaká bude cena?

18. března 2021 21:23

Řetězec Albert od čtvrtka začíná navážet antigenní testy k samovyšetření do hypermarketů a spouští jejich prodej. V následujícím týdnu testy zařadí i do nabídky supermarketů. Společnost Billa jejich prodej zahájí pravděpodobně v sobotu. Velkoobchod Makro už prodej zahájil a hlásí velký zájem. V nabídce jsou ale i v Kauflandu, Penny Marketu nebo v drogeriích Rossmann.

Ukradl vibrátor, údajně pro kamarádku. Hrozí mu osm let vězení

11. září 2020 15:13

Státní zástupkyně Okresního státního zastupitelství v Novém Jičíně v těchto dnech podala obžalobu na čtyřiatřicetiletého Lubomíra Sogela z Kopřivnice na Novojičínsku, který podle ní letos v dubnu v době nouzového stavu vyhlášeného kvůli epidemii koronaviru ukradl v drogerii ve Frenštátě pod Radhoštěm vibrátor. Mnohonásobně trestaný recidivista je ve vazbě, hrozí mu až osmiletý trest. Nejvíce mu přitěžuje to, že krádež spáchal v době nouzového stavu.

reklama