reklama

Důležitý je přirozený projev, říká hvězdný porotce pořadu Dream Team – Mistři dílny

Nový pořad Dream Team – Mistři dílny startuje na Primě už v pondělí. Moderování se ujme Vojta Kotek a hvězdnou porotu zastanou ty nejzkušenější. Jedním z nich je i režisér, scénograf a původní profesí architekt Šimon Caban.

reklama

„Zvláště na začátku se nám zdálo, že muži se odsouvají před dominantními ženami. Teď už se zdá, že toho mají dost a vyrovnává se nám to,“ hodnotí Caban. Zprvu klidná show prý pomalu začne díl od dílu gradovat a soutěžící budou vystrkovat růžky.

„Rozhodně vidím posun v uvažování, ale ne posun, že by se něčemu naučili. Už není čas na držení svých vlastností,“ popisuje porotce. Přirozený projev je pro jednoho z něj velmi zásadní. Potrpí si ale i na to, jak soutěžící dokázali kooperovat a společně fungovat.

Cabana nebaví, když se soutěžící hádají, ale ocení hledání nejoptimálnější cesty včetně kompromisu a zároveň nepotlačování svých přesvědčení. Co naopak prozradila další porotkyně a designérka Kamila Douděrová? Čtěte zde.

Do dílny zavítá také Pepa Libický známý z pořadu Libovky Pepy Libického. V každém díle si pro soutěžící připraví tři rychlé výzvy, které bude plnit vždy jen jeden zástupce každého týmu. Vítěz rychlé výzvy získá pro sebe a své kolegy bonus. Může to být navýšení časového limitu nebo třeba pomoc samotného Pepy.

Reportér CNN Prima NEWS Karel Zídka si pak za asistence Pepy Libického vyzkoušel nelehký úkol – postavit za hodinu ptačí budku.

Jak se mu dařilo? Podívejte se níže

Show plná talentů, umělců, řemeslníků, ale i akce, kde každý individualista musí spolupracovat, vypukne už v pondělí na Primě ve 20:15. Máte opravdu na co těšit.

Tagy:
soutěž SHOWTIME Prima porotce Pepa Libický Šimon Caban Kamila Douděrová DREAM TEAM - Mistři dílny

Hlavní zprávy

Válek: Nemalujme si situaci s omikronem na růžovo. Máme plán opatření až do léta
Koronavirus

Válek: Nemalujme si situaci s omikronem na růžovo. Máme plán opatření až do léta

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) na tiskové konferenci po jednání vlády naznačil, jak by mohla vypadat covidová situace v příštích týdnech. Pokud budou lidé aktuální opatření dodržovat, můžeme být podle něj v půlce února za vodou. Zároveň však varuje před podceňováním varianty omikron. Vláda připravuje plán opatření, který by mohl platit až do letních prázdnin.

Někdo se zbláznil, nebo je to sabotáž. Flegr nechápe méně časté testování zdravotníků

Pro zaměstnance platí od 17. ledna povinnost se kvůli omikronu dvakrát týdně testovat. Současně navíc začala platit vyhláška ministerstva zdravotnictví, která ulevuje pracovníkům sociálních služeb a zdravotníkům. Očkovaní se nemusí testovat vůbec a ostatní jen jednou týdně. Podle ministerstva stačí, že používají ochranné pomůcky. Fanouškem tohoto opatření není evoluční biolog Jaroslav Flegr. Podle něj jde o hazard s lidskými životy.

Silný vítr udeří v téměř celém Česku. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky

Na většině území Česka bude do čtvrtečního večera foukat silný vítr, který v nárazech může dosáhnout přes 65 kilometrů v hodině. Vítr bude postupně zesilovat od středečního odpoledne, kdy zasáhne Slezsko. Od druhé poloviny noci pak bude foukat i v dalších regionech. V polohách nad 500 metrů nad mořem bude vítr tvořit sněhové jazyky, kvůli kterým mohou být některé silnice nesjízdné. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Ředitel závodů F1 na odstřel kvůli fiasku. Není hlavní viník, jde proti proudu Enge

Fiasko, totální selhání nebo krádež. Nelichotivých slov, která padala po konci sezony formule 1 kvůli poslednímu závodu, by se našla spousta. Ročník 2021 byl přitom jedním z nejatraktivnějších v historii královny motorsportu, nicméně po nervy drásající koncovce v Abú Dhabí zůstávala pachuť, jež nejvíce pocítil Lewis Hamilton a jeho tým Mercedes. Hlavním hromosvodem zlosti byl a je ředitel závodu Michael Masi. Svůj pohled na věc teď přidal Tomáše Enge, první a zatím také poslední Čech, který kdy do prestižního seriálu nakoukl.

Syn zpěvačky, která zemřela po covidu: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

reklama

Domácí zpravodajství

Sleva na jízdném bude činit 50 procent. Změna by měla začít platit od dubna

Aktualizováno

Slevy v dopravě pro studenty a seniory se sníží z nynějších 75 procent na 50 procent z jízdného, rozhodla vláda. Změna by měla začít platit od dubna. Na vládu s návrhem přišel ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Státu to má přinést úspory až 1,8 miliardy korun ročně. Slevy by měly dál platit pro děti a studenty do 26 let a lidi starší 65 let. Ministr také navrhne rozšíření slev pro invalidní důchodce s invaliditou třetího stupně.

reklama