reklama

Dyzajn market: V Praze se koná největší prodejní výstava autorské tvorby

Na pražském Výstavišti v Holešovicích se tento víkend koná největší prodejní výstava české autorské tvorby Dyzajn market. I zde samozřejmě stále platí mimořádná opatření spojená s koronavirovou pandemií. Aktuální informace na místě sleduje reportérka CNN Prima NEWS Kristýna Beranová.

reklama

„Jsou tu výrobky více než sto padesáti českých designerů a samozřejmě i doprovodné akce,“ uvedla reportérka. Podrobněji vše popsala zakladatelka Dyzajn marketu Terezie Tunková: „Máme zde stánky s oblečením, šperky, papírenskými kousky nebo s dárky všeho druhu. Nechybí samozřejmě jídlo a pití,“ řekla pro CNN Prima NEWS Tunková.

K tématu

Dvoumetrové rozestupy a roušky

Organizátoři samotné akce se samozřejmě potýkali s koronavirovou pandemií. „Jsme převážně tržiště, takže spadáme do první vlny rozvolňování,“ vysvětlila Tunková a dodala, že i na Dyzajn marketu musí prodejci mezi sebou dodržovat dvoumetrové rozestupy. Naopak zákazníci by měli při bližším kontaktu s ostatními nosit roušky.

Tagy: prodej výstava Výstaviště Holešovice Kristýna Beranová Dyzajn market

Další hlavní zprávy

Politika

Lidé budou moci navštívit příbuzné v sociálních zařízeních. Pouze s antigenním testem

Lidé budou moci navštívit příbuzné v sociálních zařízeních. Pouze s antigenním testem

V pondělí odpoledne se opět sešel kabinet premiéra Andreje Babiše (ANO). Vláda se zabývala úpravou opatření v rámci protiepidemického systému PES. Česko se od čtvrtka přesune do stupně č. 3 a mělo by tak dojít k otevření restaurací, obchodů i služeb. Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) se také před novináři pochlubila, že stát dnes začal vyplácet jednorázový příspěvek důchodcům 5 000 korun.

Slovensko

Slovenský skandál: Za šéfem Parlamentu do nemocnice i přes zákaz chodily přítelkyně

Slovenský skandál: Za šéfem Parlamentu do nemocnice i přes zákaz chodily přítelkyně

Předseda slovenské Národní rady Boris Kollár čelí skandálu. Do nemocnice, kde ležel, za ním totiž chodily jeho přítelkyně a blízcí, přestože v zemi platí zákaz návštěv pacientů kvůli pandemii koronaviru. Politikovi blízcí se navíc dostali do konfliktu s nemocničním personálem. Kollár své návštěvy hájí s tím, že se o něj jeho blízcí starali místo zdravotních sester a prý byl takto domluven s nemocnicí. Kromě toho jej navštívil také premiér Igor Matovič.

reklama
Alžbětu odchod rošťáka Harryho bolí. Své city ale skrývá, jinak by nastal chaos
Dukovany musí postavit firma, která dodrží dohodu, myslí si Dana Drábová
Audit Evropské komise v lednu potvrdí Babišův střet zájmů. Premiér jej odmítá
reklama
reklama
Namísto strávníků usazuje plyšové pandy. Restauratér protestuje proti lockdownu

Německo

Domácí zpravodajství

Za školní rok se stane přes 30 tisíc úrazů, nejčastěji o přestávkách a tělocviku
Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy
Další články
reklama
reklama