email

Výpis příspěvků ke štítku „email“

Hygienici čelí náporu e-mailů, viní Landovu iniciativu. Ministerstvo na ni podává žalobu

10. listopadu 2021 14:51

Jihočeští hygienici zaznamenali v posledních hodinách stovky e-mailových dotazů. Podle nich jde o podněty obecného charakteru, které jim komplikují práci. Za otázkami zřejmě stojí iniciativa Zlatý špendlík, uvedla ředitelka jihočeských hygieniků Kvetoslava Kotrbová. Iniciativa založená zpěvákem Danielem Landou na webu vyzývá veřejnost k občanskému odporu. Zlatý špendlík podezření hygieniků nepřímo potvrdil, když v prohlášení uvedl, že jde o jedinou cestu, jak využít práva na informace. Ministerstvo zdravotnictví na Landovu iniciativu podává trestní oznámení za sabotáž hygieniků

Agrofert se stará o maily hnutí ANO. Standardní obchodní vztah, hájí se Babišova strana

31. srpna 2021 08:50

Více než 600 e-mailových schránek vládního hnutí ANO, včetně jeho vedení, provozuje holding Agrofert, uvedl server iROZHLAS.cz. Elektronická pošta hnutí podle jeho zjištění běží ve stejné síti jako desítky dalších e-mailových serverů firem z holdingu, tedy například Prechezy, Penamu, Dezy nebo Fatry. Předseda hnutí a premiér Andrej Babiš holding v roce 2017 vložil do svých svěřenských fondů a tvrdí, že s firmou už nemá nic společného. Mluvčí ANO Martin Vodička uvedl, že hnutí za službu Agrofertu platí.

Chtěl, aby trpěla, protože ji nemohl mít. Odborníci analyzují dopisy vraha s kyselinou

4. července 2021 06:12

Vražda nebyla náhoda. Jiří D. si všechno dlouho a pečlivě plánoval a pak překročil čáru. Alespoň to si myslí psychiatrička Džamila Stehlíková, která analyzovala milostné dopisy vraha své kolegyni z firmy Aero Vodochody z roku 2014, kterou poleptal kyselinou. Stejný muž v úterý zastřelil zaměstnankyni pracovního úřadu na Praze 2. Podle psychologa Jeronýma Klimeše trpí paranoidní poruchou osobnosti, a kdyby jej policisté nezadrželi, stal by se z něj sériový vrah. Odborníci se shodli, že byl při příčetný a uvědomoval si, co dělá.

Vrazilas mi kudlu do zad. Jiří D. psal své oběti dopisy, ze kterých mrazí

3. července 2021 19:47

„O tomto mailu nebude nikdy nikdo vědět, v zájmu své vlastní bezpečnosti jej nikomu neposílej,“ psal před sedmi lety útočník Jiří D. své bývalé kolegyni z firmy Aero Vodochody, kterou poleptal kyselinou. Tyto dopisy má CNN Prima NEWS k dispozici. Plyne z nich, že do ženy byl zamilovaný. V úterý zastřelil pracovnici úřadu práce na Praze 2 a vedl si seznam dalších obětí, kterým se chtěl pomstít. Podle psychologa Jeronýma Klimeše útočník trpí paranoidní poruchou osobnosti, a kdyby jej policisté nezatkli, stal by se z něj sériový vrah.

Skandál v USA: Vládní epidemiolog měl zamlčovat informace o vzniku covidu v Číně

7. června 2021 19:44

Americký epidemiolog a poradce prezidenta Joea Bidena, doktor Anthony Fauci, se dostal pod tlak. Server Buzfeed zveřejnil část jeho mailové korespondence s prezidentem neziskové organizace EcoHeath Peterem Daszakem. Organizace v minulosti poslala miliony dolarů na výzkum koronaviru u netopýrů. Daszak v mailech Faucimu děkoval za potlačení teorie o původu koronaviru z čínských laboratoří.