CNN Prima News Emma Smetana

Emma Smetana

Výpis příspěvků ke štítku „Emma Smetana“

Byli jsme si vzácní, říká Smetana o milovaném otci, který byl rok a půl v kómatu

9. června 2023 22:24

Byli jsme si vzácní. Jelikož jsem se mu narodila v jeho 42 letech do situace, kdy si myslel, že nemůže mít děti, zacházel se mnou s patřičným vděkem. Takto vzpomínala zpěvačka Emma Smetana v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS na svého milovaného otce Jiřího Smetanu. Známý muzikant zemřel na Štědrý den v roce 2016 poté, co rok a půl ležel v nemocnici v kómatu.

Janda se ostře pustil do kolegů, kteří žádali peníze od státu za covid: Jsou ubožáci

1. dubna 2022 19:17

Zpěvák a autor hitů jako Hurikán nebo Žít jako kaskadér Dalibor Janda se zostra pustil do svých kolegů z umělecké branže, kteří od státu dostali během koronavirové pandemie peněžní podporu. Jsou to podle něj ubožáci, kteří by se svým oborem neměli živit, pokud si neumí vydělat dostatek peněz. Jiní podle něj zase jen sedí na zadku, nazpívají jednu písničku a čekají, že jim stát pomůže. Řekl to v rozhovoru pro Extra.cz na večírku v pražském KU klubu.

Fanoušci spílají Smetaně s Hajem: Neprávem vysosali covidovou dotaci a odjeli na Bali

11. února 2022 21:47

Nechali si vyplatit covidovou dotaci pro umělce, kterou nyní utratili za luxusní dovolenou na Bali. Podcast Insider to tvrdí o zpěvačce a bývalé moderátorce Emmě Smetaně a jejím partnerovi Jordanu Hajovi. Pár si tak měl údajně přijít dohromady na 120 tisíc korun. Mnoho fanoušků oběma celebritám kvůli tomu spílá na sociálních sítích, přestože měly nejspíš na tuto finanční podporu nárok.

Jak pojmenovat dítě? Jiřího a Annu pomalu střídá Rumia či Lennon

27. května 2020 22:10

Volba jména dítěte je ve světě i v Česku stále liberálnější. Jana, Jiřího nebo Annu tak nahrazují Rumia, Ragnar nebo Lennon. Rodiče by však měli myslet na to, že jméno, které dají svému dítěti, si jejich potomek ponese celý život. Experimentování s neobvyklými nebo úplně novými jmény se potom nemusí sejít s pochopením úřadů.