CNN Prima News FC Bayern Mnichov

FC Bayern Mnichov

Výpis příspěvků ke štítku „FC Bayern Mnichov“

Ronaldova slova o United? Poslední kapka. Portugalec si hledá nové angažmá, píší v Anglii

15. listopadu 2022 14:31

Zdá se, že třaskavý rozhovor, který fotbalista Cristiano Ronaldo poskytl Talk TV, znamená poslední kapku ve vztahu hvězdného Portugalce a Manchesteru United. V Anglii už si málokdo umí představit, že by Ronaldo po svých ostrých vyjádřeních o trenérovi, vedení i o legendách svého klubu na Old Traffordu zůstal. V britském tisku už se pochopitelně skloňuje celá řada možností.

Vízek o Plzni ve skupině smrti: Nevadí, že bude pro obry potravou. Její příběh je krásný

27. srpna 2022 06:47

Viktoria Plzeň byla předhozena majestátním evropským lvům. Chtě nechtě se počítá s tím, že ve slavné Lize mistrů budou pro Bayern Mnichov, Barcelonu a Inter Milán fotbalisté ze západu Čech chutnou kořistí. Podle Ladislava Vízka to není důležité. Nemají co ztratit a splní si sny. „Podle mě nemohli dopadnout lépe. A vůbec mi nevadí, že budou pro obry potravou,“ zmiňuje bývalý československý reprezentant pro CNN Prima NEWS.

Hamižný Neuer? Brankář Bayernu naštval taxikáře, který mu zachránil napěchovanou peněženku

24. července 2022 06:51

I mistr tesař se někdy utne. Případně zapomene. Opoře fotbalového Bayernu Mnichov a německé reprezentace Manuelu Neuerovi se podařilo zapomenout peněženku s hodnotným obsahem v taxíku. Naštěstí pro něj narazil na slušného řidiče, který se po směně vydal více než 100 kilometrů daleko, aby ji vrátil i s penězi majiteli. Zároveň si u toho dělal zálusk na nálezné. Jak ale píše web Sky Germany, byl pořádně zklamaný.

Football Fanatics: Lewandowski do Barcelony? Vydlabaná katalánská pokladna je překážkou

2. června 2022 20:22

Málokterý hráč zanechá v jednom klubu tak výraznou stopu jako Robert Lewandowski v Bayernu Mnichov. Nyní se zdá, že polský superúspěšný snajpr může vyrazit dál do světa. Jeho agent potvrdil, jak se svým klientem nehodlají prodloužit smlouvu, která končí příští rok. A co bude s obávaným útočníkem dál? U tohoto tématu se pozastavil pořad Football Fanatics na CNN Prima NEWS.

Žádné galeje. Carlo je pohodář, umí odhodit kamennou tvář, říká o Ancelottim Jankulovski

28. května 2022 06:37

Divoce běhá u autové čáry, na krku má konstantně naběhlou žílu, neustále pokřikuje na rozhodčího, při gólových oslavách se člověk skoro bojí o jeho zdraví. Tak přesně takovým fotbalovým trenérem není Carlo Ancelotti. Vážnou tvář italského elegána velmi dobře zná bývalý reprezentant Marek Jankulovski, který pod ním strávil čtyři roky v AC Milán. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS specifického trenéra přibližuje.

Věděli jsme, že budeme trpět. Jak malá „Žlutá ponorka“ potopila slavný Bayern efektivitou

13. dubna 2022 11:41

Poctivou defenzivní hrou – pejorativně betonem – si běžně fotbalové týmy příliš sympatií u veřejnosti nezískají. Španělský Villareal je ale výjimkou. Sice hraje velmi úsporně, na druhou stranu mají lidé rádi příběhy outsiderů, kteří skolí giganty. Přesně to se „Žluté ponorce“ povedlo v úterý v Lize mistrů. Vyřadila Bayern a je v semifinále.

Lewandowski jde do Barcelony, mluví o hotové věci Poláci. Uvolní místo Schickovi?

11. dubna 2022 16:56

V červnu to bude už osm let, co fotbalový Bayern Mnichov posílil Robert Lewandowski. Německý klub se nespálil – polský útočník v prozatímních 369 zápasech nastřílel 340 gólů, a hlavně on se staral o to, že Bavoři sbírají jednu trofej za druhou. Teď by se měl blížit konec jedné veleúspěšné kapitoly. Podle polských médií má totiž nakročeno do Barcelony.