CNN Prima News fitness trenér

fitness trenér

Výpis příspěvků ke štítku „fitness trenér“

Žaloba fitness center kvůli opatřením: Nemáme se jak připravit, říká Kynychová

14. dubna 2021 14:48

Provozovatelé vnitřních sportovišť, fitness center, bazénů a saun podali v úterý Nejvyššímu správnímu soudu návrh na zrušení části opatření ministerstva zdravotnictví, která zakazuje jejich provoz. Trenérka Hanka Kynychová ve vysílání CNN Prima NEWS uvedla, že je jednání vlády diskriminační. „Když už se nějaká opatření zveřejní, během chvíle se stáhnou. Nemáme žádné orientační možnosti, abychom se na návrat do center připravili,“ uvedla v pořadu Nový den.

Policie zasahovala ve fitness centru Hanky Kynychové. Někdo ji udal

10. února 2021 15:15

Fitness centrum známé cvičitelky Hanky Kynychové v odpoledních hodinách navštívila Policie České republiky. Na udání někoho z okolí přišli strážníci zkontrolovat, proč se v místnosti svítí a hraje hudba. „Nevím, o koho se jedná, ale ráda bych dotyčnému vzkázala, že se ve fitku svítí proto, že zde vedu on-line lekce a doporučila mu, aby místo udávaní raději začal cvičit,“ vzkázala udavači Kynychová.

Fitka? Zoufalství střídá smích, vláda nám dala podpásovku, říká kulturistka Mikulcová

12. ledna 2021 19:18

Řadí se do absolutní špičky české kulturistiky a zároveň mezi stovky majitelů posiloven, kteří momentálně zažívají martyrium. Za poslední tři měsíce mohli mít otevřeno dohromady pouze 14 dní a kompenzace od státu jsou takřka nulové. „Znám lidi, co mají fitko 25 let a zničehonic konec,“ popisuje současnou situaci pro CNN Prima NEWS Věra Mikulcová, která se svojí přítelkyní Janou provozuje fitness centrum v Jihlavě. Ve druhé části rozhovoru mluví známá 39letá persona o sobě samé a kriticích z internetových diskusí, kteří jí často vyčítají ztrátu ženství.

Obézní jsou ohroženější koronavirem. Jezte méně, hýbejte se a nemlsejte, radí odborníci

15. října 2020 22:19

Doktorka Kateřina Cajthamlová a fitness trenér Jakub Prchal v pořadu 360⁰ Pavlíny Wolfové poradili, jak se mají lidé doma udržovat, aby nepřibírali a měli dobrou imunitu. Podle Společnosti všeobecného lékařství má totiž obézní pacient s koronavirem o 113 procent větší šanci, že skončí v nemocnici než pacient s normální váhou, a o 48 procent větší pravděpodobnost, že s COVID-19 zemře. Vyplývá to z dat vědců univerzity v Severní Karolíně, kteří prošli 75 studií provedených na čtyřech stech tisících pacientů z Evropy, Asie i Ameriky.