reklama
CNN Prima News formulář

formulář

Výpis příspěvků ke štítku „formulář“

Další Djokovičův přešlap. Ve formuláři lhal o tom, že před letem do Austrálie necestoval

11. ledna 2022 19:13

Soudce Anthony Kelly rozhodl, že tenista Novak Djokovič dostane zpět své vízum a může startovat na Australian Open. Účast světové jedničky ale zatím ještě není definitivní a o dokument povolující vstup do země může Srb přijít, když tak rozhodne ministr pro imigraci. Mezitím vyplouvají na povrch další zvláštní informace ohledně toho, jak se Djokovič zachoval před příletem do Melbourne.

REPORTÁŽ: Očkovaným se svět neuzavírá aneb Cesta z Česka do Anglie a zpět s pařbou v Polsku

12. prosince 2021 06:28

Jak se dostat do Velké Británie na vrcholu aktuální vlny pandemie covidu? Reportér CNN Prima NEWS vyzkoušel trasu z Česka přes polský Krakov a Londýn do jihoanglického Farehamu. A jen tak mimochodem, čtyřicetitisícový Fareham hlásí 90 procent očkovaných, ostrované přijali očkování s mimořádnou zodpovědností. Odmítačům proto britské úřady cestu za Lamanšský průliv všemožně komplikují, pro očkované je cesta o poznání snazší.

Návrat do Česka se od pondělí opět ztíží. Které země přecházejí do červené?

12. listopadu 2021 15:27

Z Andorry a Baleárských ostrovů se od pondělí ztíží neočkovaným lidem návrat do České republiky. Na takzvané mapě cestovatele budou tato území červená, což značí vysokou míru rizika nákazy koronavirem. O změnách informovalo ministerstvo zdravotnictví. Změny připadají i na další státy, nemají však vliv na režim při příjezdu do Česka.

Dovolená v Chorvatsku jako před pandemií. Opatření ani certifikáty nikoho nezajímají

Téma: Očima reportéra
24. srpna 2021 07:23

Že Češi nemají moře? Na chorvatských plážích to v letních měsících vypadá jinak. Čeští dovolenkáři během pandemie koronaviru doslova obsadili pobřeží v jejich oblíbených destinacích u Jadranu. Někteří zkrátka proto, že tam jezdí každý rok, pro mnoho z nich je ale cesta do Chorvatska nejjednodušší. Opatření, certifikáty či roušky tam totiž téměř nikoho nezajímají. A tak si turisté mohou užít dovolenou, jak byli zvyklí.

Sčítání lidu je přerušené, systém nestíhá. Formulář vyplnilo pouhých 20 tisíc občanů

27. března 2021 08:00

Český statistický úřad pozastavil elektronické sčítání lidu. Důvodem je zatížení systému. Formulář nefunguje od sobotního rána a po vyplnění osobních údajů uvádí stránka na webu, že služba je dočasně nedostupná. Podle mluvčí Sčítání lidu 2021 Jolany Voldánové jsou všechna již vyplněná data v bezpečí. Kdy bude systém opět v provozu, zatím není jasné.

V sobotu začíná sčítání lidu. Máme pro vás videonávod, jak vyplnit dotazník

24. března 2021 20:39

K vyplnění on-line formuláře pro sčítání lidí stačí připojení k internetu, elektronické zařízení a přibližně čtvrthodina času. Dotazník na stránkách podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) musí vyplnit každý, kdo žije v České republice, jinak dotyčnému hrozí pokuta ve výši až deset tisíc korun. On-line formuláře se lidem otevřou tuto sobotu 27. března, redakce CNN Prima NEWS vám ale připravila videonávod, na který se můžete podívat už teď.

reklama