reklama
CNN Prima News Fortuna

Fortuna

Výpis příspěvků ke štítku „Fortuna“

Kdo z vlády skončí už příští rok? Podle kurzů má namále Válek, Gazdík by měl vydržet

31. prosince 2021 09:15

Noví členové vlády se možná ještě nestihli pořádně ohřát ve svých kancelářích, přesto se ve virtuálním světě sázek už spekuluje, který ministr by si mohl balit kufry jako první. Zatímco šéf školství Petr Gazdík (STAN) bude prý v čele resortu i na konci roku 2022, budoucnost ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) je podle sázkařů a kanceláří daleko méně jistá.

Volby podle sázkařů: Bartoš díky Starostům ovládne Ústí, na Volný blok čeká Sněmovna

7. října 2021 22:08

Stejně jako u velkých sportovních událostí jsou i volby tématem pro sázkaře. Lidé nejčastěji dávají své peníze na výhru hnutí ANO. Najdou se ale také velmi riskantní sázky, například celkový triumf SPD může jednomu odvážlivci přinést miliony. Tipéři naopak příliš nevěří, že se do Sněmovny dostane ČSSD, zisk pěti procent však očekávají u Volného bloku.

Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš

28. února 2021 14:45

V podzimních volbách do Sněmovny podle bookmakerů hnutí ANO vítězství neobhájí. Na tuto variantu je aktuálně kurz 1,46:1, na výhru se dá sázet v kurzu 2,5:1. Největším favoritem na příštího premiéra je předseda Pirátů Ivan Bartoš (1,9:1) před současným předsedou vlády Andrejem Babišem (ANO, 2,5:1). Sázkaři se zatím mírně přiklánějí k vítězství ANO, nejvyšší sázka je 300 000 korun. Mezi dalšími kandidáty jsou i šéf ODS Petr Fiala či bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Vyplývá to z vyjádření zástupců sázkových kanceláří.

Kandidáti na prezidenta? Favoritem je Babiš, někdo věří v Kajínka i Novotného

20. prosince 2020 09:10

Největšími favority na budoucího prezidenta České republiky jsou podle bookmakerů aktuálně premiér Andrej Babiš (ANO, 2,45:1), bývalý prezident Václav Klaus starší (5,5:1) a generál Petr Pavel (7:1). Na vítězství Babiše směřuje 40 procent sázek. Volby jsou naplánovány na leden 2023, objem sázek už přesto dosáhl téměř tří milionů korun.

Kdo povede zdravotnictví? Sázková kancelář favorizuje Prymulu, ve hře i Flegr s Havlíčkem

23. října 2020 15:53

Pokud ve funkci ministra zdravotnictví skutečně skončí Roman Prymula (za ANO), je načase se ptát, kdo jej nahradí. Sázková kancelář Fortuna před jeho tiskovou konferencí dávala největší šance jeho současnému náměstkovi Aleksi Šedovi či řediteli nemocnice v Motole Miloslavu Ludvíkovi (ČSSD), který již post v minulosti zastával. Kurzy však kancelář posléze upravila a po pátečních 15:00 se podle bookmakerů zdá, že ministrem zůstane Prymula. Daleko nižší šance pak má „superministr“ Karel Havlíček (za ANO) a evoluční biolog Jaroslav Flegr.

reklama