CNN Prima News Fortuna

Fortuna

Výpis příspěvků ke štítku „Fortuna“

Rozpolcené ANO: Vondrák se omlouvá za Babišovu výzvu k hazardu, Nacher překvapil

31. ledna 2023 11:16

Hnutí ANO se nemůže dohodnout o jasném postoji k sázkařské výzvě Andreje Babiše. Zatímco první místopředseda hnutí Karel Havlíček vnímá apel k hazardu jako nadsázku, opačně to vidí řadový místopředseda a moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák. Ten se za sázkařskou výzvu před druhým kolem prezidentské volby omluvil. Jedná se tak o další z rozkolů uvnitř opozičního hnutí, které se začaly veřejně objevovat v posledních týdnech. Vondrák se netajil tím, že Babiše ve volbách nevolil. Ministerstvo financí pro CNN Prima NEWS uvedlo, že se výzvou k sázení bude zabývat.

Bookmaker: To jsem ještě nezažil, Babišovu výzvu poslechly tisíce lidí a prohrály miliony

29. ledna 2023 17:11

Výzva k sázkám, kterou šéf hnutí ANO Andrej Babiš vyvěsil ve čtvrtek na sociálních sítích, byla rozhodujícím signálem pro spoustu sázejících. Hodinu poté, co příspěvek zveřejnil, jsme zaznamenali tisíce nových registrací. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl hlavní bookmaker sázkové kanceláře Fortuna Michal Hanák. Lidé podle něj sázeli částky od 500 korun do desetitisíců. Celkově vsadili několik milionů.

Rekordní sázky na prezidentské volby. Češi vsadili přes půl miliardy, mnohem víc než v roce 2018

29. ledna 2023 12:53

Lidé vsadili na výsledek prezidentských voleb více než půl miliardy korun. Objem sázek byl rekordní, výrazně překonal předchozí prezidentské volby v roce 2018, kdy dosáhl 285 milionů korun. Podle sázkových kanceláří byl zájem srovnatelný s velkými sportovními událostmi. U Fortuny převažovaly sázky na vítěze voleb Petra Pavla, u Chance na jeho soupeře Andreje Babiše (ANO), který sám ve čtvrtek na Twitteru vyzval, aby si na něj lidé vsadili ve výhodném kurzu.

Sázkaři se vztekají na Babiše, chtějí vrátit peníze. Z čeho teď nakrmím děti, zuří volička

28. ledna 2023 22:49

Expremiér a neúspěšný kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) před několika dny nabádal své příznivce, aby si na něj před druhým kolem vsadili peníze. Lákal je na vysoký kurz u sázkových kanceláří. Mnozí jeho výzvu vyslyšeli a vsadili na něj stovky i tisíce korun. Nyní, po jeho volebním neúspěchu, se ovšem hněvají. Babiše kritizují, že je okradl a smutní, že údajně nemají například na plenky či potraviny. Na poraženého kandidáta kromě toho míří i trestní oznámení. Za krok se sázením jej zkritizoval i vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti).

Sázkařské šílenství, na Babiše lidé vsadili i 150 tisíc. Jaká je nejvyšší částka na Pavla?

27. ledna 2023 09:21

Andreji Babišovi (ANO) bookmakeři velkou šanci v druhém kole prezidentských voleb nedávají. Patrné je to z kurzů sázkových kanceláří. Někdejší premiér totiž od svého vyhraného soudu v případu Čapího hnízda neustále ztrácí, i když v předvečer voleb tento trend lehce zbrzdil. Výrazné zlepšení nepřinesly ani televizní debaty. Přesto lidé sázejí na jeho vítězství stále více peněz. Společnost Tipsport pro CNN Prima NEWS uvedla, že ve čtvrtek přijala rekordní sázky.

Vsaďte si na mě, vyzývá Babiš k hazardu. Bookmakeři ale mají o vítězi už dávno jasno

26. ledna 2023 14:54

Kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) se snaží v posledních chvílích přesvědčit váhající voliče. Na sociálních sítích vyzývá k tomu, aby si na něj lidé vsadili. Bookmakeři totiž vypsali na jeho výhru vysoký kurz, který značí menší pravděpodobnost úspěchu ve volbách. Naopak kurz na Petra Pavla už od konce prvního kola neustále klesá. Babišův protivník je tak u sázkových kanceláří jasným favoritem.

Pavel je jasný favorit, tvrdí sázkové kanceláře. Babiš nemá ani desetiprocentní šanci vyhrát

24. ledna 2023 17:42

Vítězství Petra Pavla v prezidentských volbách je podle kurzů sázkových kanceláří téměř jasné. Šance Andreje Babiše stát se hlavou státu se poprvé propadly pod deset procent. Pokud by se někdo na něj rozhodl vsadit tisícovku, mohl by teoreticky vyhrát až 7 500 korun, zatímco při sázce stejné částky na Petra Pavla by zisk nečinil ani stokorunu.

Souboj Pavla s Babišem? Jako kdyby Slavia hrála s týmem ze 4. ligy, popisuje bookmaker

14. ledna 2023 23:37

Podle kurzů sázkových kanceláří je jasným favoritem v druhém kole prezidentských voleb Petr Pavel. Hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák přirovnal souboj generála ve výslužbě s bývalým premiérem Andrejem Babišem k zápasu Slavie a týmu ze čtvrté ligy. Podle komentátora Thomase Kulidakise ale mohou Pavlovi uškodit výroky členů vlády.

Sázkaři mají jasno. Kteří kandidáti po prezidentských debatách posílili a kdo se propadl?

13. ledna 2023 12:02

Z kurzovních sázek jasně vyplývá, že favoritem voleb je bývalý představitel české armády a NATO Petr Pavel. Na druhém místě se drží někdejší premiér Andrej Babiš (ANO), který své šance posílil po pondělním rozsudku v případu Čapího hnízda. Sázkaři naopak příliš nevěří Danuši Nerudové. Její kurz se propadl zejména po středeční debatě na CNN Prima NEWS.

Bookmakeři mají nového favorita na prezidenta. Na koho lidé začali sázet v posledních dnech?

2. ledna 2023 15:34

Bývalý vysoký představitel české armády a NATO Petr Pavel se vrátil do pozice největšího sázkového favorita na post prezidenta republiky. Necelých čtrnáct dnů před volbou hlavy státu vystřídal v čele bývalou rektorku Mendelovy univerzity Danuši Nerudovou, kurzově si pohoršil i předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Celkové sázky na prezidentské volby dosahují u sázkových kanceláří 80 milionů korun.

Bookmakeři už mají jasno. Kdo je podle sázkařů horký kandidát na vítěze v klání o Hrad?

10. listopadu 2022 05:11

Podle sázkařů je nejpravděpodobnější, že se novým prezidentem stane generál ve výslužbě Petr Pavel, expremiér Andrej Babiš (ANO), nebo ekonomka Danuše Nerudová. Předcházející volby však ukázaly, že se ve svých předpovědích mohou mýlit. Například v roce 2013 favorizovali bývalého premiéra Jana Fischera, ten však ani nepostoupil do druhého kola. O pět let později dávaly sázkové kanceláře velkou šanci dalšímu expředsedovi vlády Mirku Topolánkovi, i ten pohořel už v prvním dějství.