CNN Prima News Fortuna

Fortuna

Výpis příspěvků ke štítku „Fortuna“

Ovlivnit utkání kvůli sázkám? Takřka nemožné. Bookmaker popsal, jak podvod odhalí

K pokusům o ovlivnění sportovních zápasů kvůli sázkám dochází velmi výjimečně, uvedl bookmaker Fortuny Tomáš Polinský v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Sázkové kanceláře podle něj disponují interními systémy, které jakýkoli náznak takového jednání prověří. Dokazuje to i nejnovější fotbalový skandál v Česku, kdy právě Fortuna předala informaci o podezřelých sázkách na třetiligový zápas mezi Admirou Praha a „béčkem“ Českých Budějovic.

Fotbalový skandál v Česku? FAČR řeší podezřelou penaltu na Admiře, sudí si už nezapíská

Aktualizováno

Fotbalová asociace ČR (FAČR) dostala od kurzové společnosti Fortuna informaci o podezřelých sázkách na nedělní třetiligový zápas ČFL mezi Admirou Praha a „béčkem“ Českých Budějovic, při němž v nezvykle dlouhém nastavení prvního poločasu nařídil rozhodčí Michal Paták pro domácí tým kontroverzní penaltu za údajný faul. FAČR v tiskové zprávě uvedla, že asociace chystá trestní oznámení na neznámého pachatele. V úterý večer komise rozhodčích Řídící komise pro Čechy (ŘKČ) vyřadila Patáka z listiny pro amatérské soutěže a zároveň jeho případ předala disciplinární komisi ŘKČ, informoval předseda komise Rudolf Špoták.

Díky Kolečkovi si bookmakeři přišli na pořádný balík. Co říkají experti o obětech trojúhelníků?

Milostný trojúhelník Petra Kolečka neunikl ani pozornosti bookmakerů. Ti si v rámci tradičních novoročních speciálů zaspekulovali, zda by se známý scenárista v letošním roce mohl s jednou z ucházejících se dam oženit. Poměrně jasnou favoritkou byla v kursu 12:1 herečka Denisa Nesvačilová, na aktuální vítězku Anetu Vignerovou se sázelo v kursu 77:1.

Rozpolcené ANO: Vondrák se omlouvá za Babišovu výzvu k hazardu, Nacher překvapil

Hnutí ANO se nemůže dohodnout o jasném postoji k sázkařské výzvě Andreje Babiše. Zatímco první místopředseda hnutí Karel Havlíček vnímá apel k hazardu jako nadsázku, opačně to vidí řadový místopředseda a moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák. Ten se za sázkařskou výzvu před druhým kolem prezidentské volby omluvil. Jedná se tak o další z rozkolů uvnitř opozičního hnutí, které se začaly veřejně objevovat v posledních týdnech. Vondrák se netajil tím, že Babiše ve volbách nevolil. Ministerstvo financí pro CNN Prima NEWS uvedlo, že se výzvou k sázení bude zabývat.

Bookmaker: To jsem ještě nezažil, Babišovu výzvu poslechly tisíce lidí a prohrály miliony

Výzva k sázkám, kterou šéf hnutí ANO Andrej Babiš vyvěsil ve čtvrtek na sociálních sítích, byla rozhodujícím signálem pro spoustu sázejících. Hodinu poté, co příspěvek zveřejnil, jsme zaznamenali tisíce nových registrací. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl hlavní bookmaker sázkové kanceláře Fortuna Michal Hanák. Lidé podle něj sázeli částky od 500 korun do desetitisíců. Celkově vsadili několik milionů.

Rekordní sázky na prezidentské volby. Češi vsadili přes půl miliardy, mnohem víc než v roce 2018

Lidé vsadili na výsledek prezidentských voleb více než půl miliardy korun. Objem sázek byl rekordní, výrazně překonal předchozí prezidentské volby v roce 2018, kdy dosáhl 285 milionů korun. Podle sázkových kanceláří byl zájem srovnatelný s velkými sportovními událostmi. U Fortuny převažovaly sázky na vítěze voleb Petra Pavla, u Chance na jeho soupeře Andreje Babiše (ANO), který sám ve čtvrtek na Twitteru vyzval, aby si na něj lidé vsadili ve výhodném kurzu.

Sázkaři se vztekají na Babiše, chtějí vrátit peníze. Z čeho teď nakrmím děti, zuří volička

Expremiér a neúspěšný kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) před několika dny nabádal své příznivce, aby si na něj před druhým kolem vsadili peníze. Lákal je na vysoký kurz u sázkových kanceláří. Mnozí jeho výzvu vyslyšeli a vsadili na něj stovky i tisíce korun. Nyní, po jeho volebním neúspěchu, se ovšem hněvají. Babiše kritizují, že je okradl a smutní, že údajně nemají například na plenky či potraviny. Na poraženého kandidáta kromě toho míří i trestní oznámení. Za krok se sázením jej zkritizoval i vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti).

Sázkařské šílenství, na Babiše lidé vsadili i 150 tisíc. Jaká je nejvyšší částka na Pavla?

Andreji Babišovi (ANO) bookmakeři velkou šanci v druhém kole prezidentských voleb nedávají. Patrné je to z kurzů sázkových kanceláří. Někdejší premiér totiž od svého vyhraného soudu v případu Čapího hnízda neustále ztrácí, i když v předvečer voleb tento trend lehce zbrzdil. Výrazné zlepšení nepřinesly ani televizní debaty. Přesto lidé sázejí na jeho vítězství stále více peněz. Společnost Tipsport pro CNN Prima NEWS uvedla, že ve čtvrtek přijala rekordní sázky.

Vsaďte si na mě, vyzývá Babiš k hazardu. Bookmakeři ale mají o vítězi už dávno jasno

Kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) se snaží v posledních chvílích přesvědčit váhající voliče. Na sociálních sítích vyzývá k tomu, aby si na něj lidé vsadili. Bookmakeři totiž vypsali na jeho výhru vysoký kurz, který značí menší pravděpodobnost úspěchu ve volbách. Naopak kurz na Petra Pavla už od konce prvního kola neustále klesá. Babišův protivník je tak u sázkových kanceláří jasným favoritem.

Pavel je jasný favorit, tvrdí sázkové kanceláře. Babiš nemá ani desetiprocentní šanci vyhrát

Vítězství Petra Pavla v prezidentských volbách je podle kurzů sázkových kanceláří téměř jasné. Šance Andreje Babiše stát se hlavou státu se poprvé propadly pod deset procent. Pokud by se někdo na něj rozhodl vsadit tisícovku, mohl by teoreticky vyhrát až 7 500 korun, zatímco při sázce stejné částky na Petra Pavla by zisk nečinil ani stokorunu.